Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják hogy Orbán...

Miért mondják hogy Orbán olyan mint Kim Dzsongun, amikor szerintem sokkal rosszabb?

Figyelt kérdés
Láttam Észak Koreáról egy dokumentum filmet és hát szerintem sokkal rossz politikai helyzet van ott mint itt
2022. jan. 9. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ellenzéki szavazó vagyok, tehát nem annyira szívlelem Viktort, de ha ezt te így gondolod akkor hülye vagy.
2022. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem rosszabb. Bár Észak-Koreáról is csak azt tudjuk, amit mondanak. (bár képzelheted, hogy akkor milyen lehet).
2022. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Mármint én azt gondolom hogy Kim sokkal rosszabb
2022. jan. 9. 10:57
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
#3 Bocsi, én is félreértettem (pedig a magyarázatodból ki lehetett volna találni).
2022. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
"Miért mondják hogy Orbán olyan mint Kim Dzsongun, amikor szerintem sokkal rosszabb?" - azt jelenti hogy Orbán Rosszabb Kim-nél. Rosszul fogalmaztál.
2022. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

magyarországon van magán eü.

tehát ha az államiban már nem is látnak ez igaz, de ha szerzel pénzt azon vehetsz életet.

ez az opció észak kóreában nincsen meg.

az elengedhetetlen műtétekhez kloroformmal altatnak, vagy altatás nélkül műtenek, annyira nincsen semmi az ottani kórházakban.

tehát ennyivel azért jobb a helyzet itt.

2022. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember nem mond ilyet.
2022. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Van benne igazság, mégpedig azért, mert Kim nyíltan csinálja,


Orbán pedig fű alatt, igyekezvén elhitetni az emberekkel az ellenkezőjét.

2022. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg sokkal rosszabb lenne, akkor te már rég nem irogatnál ilyen kérdéseket ide.
2022. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MDaniel98 ***** válasza:
Azok, akik ilyen kérdéseket tesznek fel jobban tennék, ha kiköltöznének Észak-Koreába egy évre, és ha még élnek, akkor levonhatjuk a következtetést, vajon igazuk volt-e.
2022. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!