Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy szexvideós botrányba keveredett politikus lesz MZP egyik beszélő feje?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. jan. 6. 00:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
23%

#20 nem érted leninfiú... Most éppen keresztény, konzervatív értékrendeset játszotok a színpadon (de azért lehet emlékezni arra hogy "térdre csuhások! imára!" :) ).


Aztán a nagy keresztény konzervatív borkairól kikerül a video, hogy közpénzből jachton qrvázik, kokainnal.

Majd az "apa férfi anya nő" alkotmányozó honatya egy illegális brüsszeli melegpartiról menekül, egy táskányi extasyval.


Tehát bort vedelnek, és vizet prédikálnak.

Ez alapján lehet megítélni őket. És bizony ha nem buknak le a nyilvánosság előtt, akkor még ma is a fidesz tagjai lennének, akkor is ha A PÁRT tagjai tisztában vannak vele hogy mi történt.


Ez a "lipsy" viszont nem szokott papolni az ellen amit megcsinált.

2022. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%

#21!


Értek én mindent. Teljesen egyértelmű, hogy (szokás szerint nagyon hamar) kifogytál az érvekből és ezt jelzed egy primitív és hazug személyeskedéssel. Te véded a védhetetlen ballib félrekefélőt és engem nevezel leninfiunak. :D


Azt csak ti, posztkomcsit terjesztitek, hogy a Borkai ügynél közpénz és kokain is volt. Mert a ti értelmezéseketben minden politikus a ti/mi pénzetekből/pénzünkből költ, tehát az közpénz.

Segítek, nem az.

Nem hiszem, hogy a szolgálati jachtot használta Borkai. Ezzel szemben Karácsony a szolgálati autóját használta a kampányhoz. Gyanítom, hogy a szolgálati söfőrrel és benzint is a főváros fizette.

Na ez, valóban a közpénz.

Kokain pedig az MSZP kispesti politikusnál volt.


Folyamtosan írod, hogy az a legnagyobb bajod, hogy keresztény-konzervativpolitikusról derült ez ki. (Nem kötődik minden esetben össze ez a két fogalom.) Tehát éppen alátámasztod azt, amit korábban írtam. Miszerint a libsiknél el elnézhető, mert náluk ez belefér. Te igazolod ezt!

Ja, meg a politikusok. Mert míg a konzvervatív oldalon az ilyen emberek politikai karrierje véget ér, addig a baloldalon minden megy tovább.

Most, hogy már lassan 4 éve a Jobbikból Ballik lett, Jakab félrekefélése sem probléma a függetlenobjetív újságíroknak és ballib politikusoknak sem.


"Tehát bort vedelnek, és vizet prédikálnak."

Tudod, senki sem lehet olyan, mint Krisztus, de törekedni kell rá.

Senki sem állította, hogy mindenki tökéletes a jobboldalon. De aki vállalhatalan, azt kivetik.

A vizet prédikálást éppen ti csináljátok. Minden bnzi jó bnzi, kivéve, ha fideszesről derül ki. Akkor már ciki és ti nem tudjátok elfogadni.

Papoltok ti nem keveset, csak a magatokra semmit nem tartotok érvényesnek.

2022. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%

#22 komcsikám, sokszor emlegettem a beteg családi irányzatodat(és elvtársaidét), ne tegyél már úgy mint hogyha most lenne az első alkalom... A komcsiság betegség, akkor is, ha az ellenkezőjének hirdetitek magatokat.


A fideszesek bort vedelnek, és vizet prédikálnak.


Nincs semmi gond, ha mások szexvideot készítenek, mert nem papolnak arról, hogy ez mekkora bűn, tehát nincs önellentmondás.


Az viszont elég visszás, ellentmondásos, amikor valakik a keresztény, konzervatív értékekről papolnak, aztán yachton mulatnak kokainnal, és qrvákkal közpénzből, vagy illegális melegpartiról menekülnek drogokkal a tasiban, a homofób alaptörvény megírása után.

2022. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
35%

#23!


Te komcsizó komcsi!

Köszönöm, hogy ismét igazat adtál nekem és leírtad, hogy a ti értékrendetekben a megcsalás, a (család melletti) kurvázás teljesen rendben van. Igaz, szokásodhoz híven itt is mellébeszélsz és csúsztatsz, de nagyon szép haladás ez is ahhoz képest, hogy az elején még ezt tagadtad.

2022. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

#24 már mondtam, ha komcsi lennék, akkor veled csápolnék a felcsúti KISZ titkárnak, a békemeneten. De nem.


Megcsalás magánügy. Kurvázás nem bizonyított, a fidesz média sugallja (ordítja), mellesleg az is magánügy.


De amikor az ezek ellen (is) prédikáló álszent párt tagja műveli ezz közpénzből, vagy illegálisan a rendőrök elől menekülve, az már nem magánügy.

"Előre kurvák, gengszterek" ez a klasszikus mondat lehetne a fidesz jelmondata is :)

2022. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%

#25!


Tudjuk, hogy nálatok komcsiknál a videofelvételek nem számítanak. Még ezeket is letagadjátok, ahogy a valóság minden formáját.

Előbb még azzal próbáltad védeni, hogy családja tudott a kurvázásáról.

Most meg azzal erőlködsz, hogy azt csak a Fidesz média sugallja.

Legalább ugyanazt a hülyeséget mondanád, de te még a mellébeszéleseidben is ellentmondásba kerrülsz magaddal. :)


És persze, a megcsalás magánügy, ha a ballib politikusról derül ki. :D

2022. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26 mondtam már párszor, én nem vagyok az elvtársad.

Mit tagadsz le? [link]


Poresz oldalakon megtalálhatod a teljeset is, kell.


A fidesz média harsogja.

Én ugyanazt mondom. Hol az ellenmondás? Éem tartozom a puhatestű degen-ek csoportjába mint te, és vöröslő elvtársaid, családod, mondom, én nem vagyok az elvtársad. Sőt, előremutatóbbnak látom a vörös veszedelem kártevőkként való nyilvántartását, az általuk húzott fedő ideológia látszatától függetlenül.

2022. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Andizsuzsi ***** válasza:
35%

"a ti értékrendetekben a megcsalás, a (család melletti) kurvázás teljesen rendben van"


Ezt azért teljesen felesleges volt leírnod, mert mint látjuk, minden oldalon vannak, akik csalnak, lopnak, esetleg vak komondort tartanak. A különbség a két oldal között, hogy az egyik nem rakta bele az alkotmányba, hogy a nemzet fennmaradásának az alapja a család, aminek az alapja a házasság, ahol az apa férfi és az anya nő. Továbbá, hogy elismerjük a kereszténység nemzetmegtartó szerepét, valljuk, hogy együttélésünk legfontosabb keretei a család és a nemzet, összetartozásunk alapvető értékei a hűség, a hit és a szeretet. Mert a fent nevezett urak mindezt köpték szembe. Ezért vannak ők savazva, nem azért, mert nem fértek a nadrágjukba.

2022. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
34%

#28!


Nagyon ügyesen (valójában átlátszóan bénán) kezdtél azonnal másról beszélni, mint amit beidézté.

A valódi kölünbség még mindig az, hogy az egyik oldalnak erkölcsi értékrendje és akik nem felelnek meg ennek, azokkal nem vállalnak tovább közösséget.

A másik (ballib) oldalon meg bármit meg lehet tenni, hiszen a másik vérbalos társaddal együtt te is azt bizonygatod, hogy nálatok nincsenek ilyen értékek, ezért nálatok teljesen elfogadott az ilyen viselkedés.

2022. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 sörpocak ***** válasza:
44%

"A valódi kölünbség még mindig az, hogy az egyik oldalnak erkölcsi értékrendje és akik nem felelnek meg ennek, azokkal nem vállalnak tovább közösséget."


A valódi különbség az, hogy ti már egy kérdéssel is képesek vagytok hazudni és addig nyomjátok az egyes mantrákat, amíg ti magatok is elhiszitek azokat. Épp annyi erkölcsi rendetek van, amennyit azt a pártközpontból éppen utasításba adnak, általában 5-10 évenként teljesen ellenkezőt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!