Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-s politikusok, aktivisták...

A DK-s politikusok, aktivisták hogyan fognak kampányolni Márki-Zay Péternek?

Figyelt kérdés
Mármint azok után, hogy Márki-Zay megtiltotta Gyurcsánynak a kampányolást, folyamatosan sértegeti a pártot és szavazóit, valamint a közös listán vissza akarja szorítani a DK-t.

2021. dec. 27. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy, ellene fognak leginkább kampányolni sunyi módon a háttérben
2021. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Sehogy.


MZP az összefogást elbuktatta. Vagy leváltják, vagy megy a levesbe az egész bagázs. Nem képviselhet egy összefogást egy olyan bazári majom, akinek a legelső dolga az volt hogy a saját presztízse kiépítése érdekében megtámadta a legnagyobb ellenzéki pártot és vezetőit.Ez a beképzelt majom most túl sokat képzelt magáról. Túl magasra rakta a lécet Gyurcsánnyal, és ezt le fogja verni.

2021. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a DK fog rosszabbul kijönni ebből szimplán. MZP nincs veszteni valója velük szembe, ha veszít párt logikai alapon.
2021. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

#3-nak:


Vagyis MZP-t nem az összefogás győzelme hajtja, hanem a saját győzelme a DK felett.

Ha nem nyomhatja le a DK-t és Gyurcsányt, akkor inkább maradjon Orbán. Jól mondod, jól látod.


Ez az ember DK oldalról lófaxt fog kapni a seggébe, nem támogatást.

2021. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

#4 vagyok:


A DK-nak semmi mást nem kell tennie, mint teljesíteni MZP kérését, és a háttérbe húzódik. Ez már önmagában is "bumm a fejbe" MZP-nek.

2021. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-el értek egyet, ugyanezt akartam írni, csak így már nem írom le ugyanazt. Ebből csak MZP jöhet ki rosszul. A DK hátradőlve várja, hogy MZP kihulljon, vagy MZP megembereli magát, és nem tesz különbséget ellenzéki és ellenzéki között.
2021. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlük kérdezd!
2021. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5, #7-nek:


Én párttag vagyok, megkapta a választ.

2021. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
A DK-s politikusok a legösszefogás-pártibbak és szavazóik. Itt csak egyedül őfelsége MZP úr hadovál össze-vissza, mert a saját bázisának akar megfelelni. Nagyon kevés ideje maradt rájönni neki, és szűk rajongótáborának, hogy itt ők a vendégek, ne ők dirigáljanak
2021. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!