Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet kezdeni a neten...

Mit lehet kezdeni a neten randalírozó LGBT csoportokkal?

Figyelt kérdés

Emberek témába akartam írni, de szerintem itt megfelelőbb.

Lényeg, hogy kommenteltem egy hír alá a Telexen, hogy túl sokat engedünk az LGBT+ -nak vagy ilyesmit. Erre rámírt egy gyerek majd egy másik, aztán még másik kettő...kettőnek szivárványos profilja volt, de mind 4 troll szerintem, hülye nevük volt arcuk meg sehol. Az egyik életveszélyesen megfenyegetett, nem gondoltam, hogy ilyen van. Az eset 2 napja volt, az egyik azóta is írogat (nem tiltottam le).

Ezek mit képzelnek és mit lehet velük kezdeni? Megijedtem őszintén szólva.



2022. jan. 5. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha egyértelműen troll profil, akkor jelentsd és hátha kezdenek vele valamit.
2022. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Nemtudom, nálam a fideszesekkel van ugyanez.



Volt olyan is aki a páromnak írt, hogy megakarom erődzakoltatni migránsokkal, mert egyszer kommenteltem egyet a 888 egyik cikkéhez fb-n.

2022. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
gyenge provokáció.
2022. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az életveszélyes fenyegetés esetében nyugodtan fordulj a rendőrséghez.

A másik hárommal nem értem, mi a problémád. Te éltél a szabad véleménynyilvánítás jogával (az, hogy a véleményed nevetségesen ostoba, az ebben az esetben mindegy is), ők is ugyanezt tették, ez semmilyen értelemben nem számít randalírozásnak. Ha te nem vagy kíváncsi a véleményükre, akkor tiltsd le őket.

Esetleg ha úgy gondolod, hogy trollprofilokról van szó, akkor jelezheted a Facebooknak, tudtommal van ilyen lehetőség.

2022. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Menj el futni.
2022. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos ilyen téren erőszakosak.
2022. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
A melegek meg a fenyegetőzés, elbírom képzelni 😅, elkéne ezeknek egy két atyai tasli talán kigyógyulnának a búzakórból is.
2022. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha te megütnél egy meleg tinit, akkor én meg esetleg egy jó kis fém baseball ütővel ütlegelnélek meg úgy, hogy hát ha kigyógyulsz a heteróságból, na kb ennyi értelme van az atyai pofonnak.
2022. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
20%
8/ Látod neked is elkéne, tisztelet..
2022. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el a tiszteletet nem testi fenyítéssel vívják ki és ha anyám coming outom után naphosszat vert volna, akkor annyit ért volna el, hogy én soha többet nem állok vele szóba: 30/ffi aki meleg.
2022. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!