Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A covid és oltás miatt lehet...

A covid és oltás miatt lehet bajban lesz a Fidesz?

Figyelt kérdés

Hihetetlen nő az oltásellenesek száma, vírus szkeptikusoké is. Számomra hihetetlen hogy állítólag már 7 százalékon a mi hazánk... többi kis párt is lehet erősödni fog, a kormány sok értelmes választ nem ad a kérdésekre, pl. miért nem szolgáltatnak adatokat a kórházban lévőkről stb. Oltás nem olyan hatásos mégis kötelező stb.

Sok embernek elege van belőlük valahogy érzem hogy lehetnek meglepetések, lehet a Fidesz fog győzni de nincs kizárva hogy így is kevesebb mandátumuk lesz mint a többi bejutott pártnak


2022. jan. 5. 07:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
#10 Elég szomorú, hogy az egészségügyisek és a tanárok többsége is be van oltva. Ez a két csoport az, akiknek példát kellene mutatni. Persze nyilván a többségük csak a zsarolásnak engedve mérgeztette meg magát.
2022. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én jelenleg azért nem dolgozom, mert nem vagyok beoltva. Így a mihazánkra szavazok. Engem addig nem zavart míg korlátoztak, de az hogy a megélhetésem vették el már b.ssza a csőröm...

Amúgy is érdekes ez az egész kovid történet. Egymásnak ellentmondó nyilatkozatok akár 1 nap alatt. Olyat is kovidos halottnak akarnak venni aki nem is volt kovidos. Rusvai se oltatná többször magát ha átesne a betegségen (én is túl vagyok már rajta), sőt ő nem tartja ördögtől valónak az se ha nem oltatják magukat az emberek. Az oltás mellékhatásai nagyon kussol a média. Apropó média...csak azt a statisztikát "mutogatja" ami az emberek rettegéséhez/félelméhez kell.

Költői kérdés. Miért nincs statisztika arról hogy a betegek hány százaléka oltott vagy sem? (Vajon azért mert rossz fényt vetne az oltásra? (költői)


Számomra az mond sokat hogy nagyon sok ember nem vette fel a 3. oltást? Vajon miért? Ezen is el lehet gondolkodni...

Igazából aki oltáspárti az kb 3 millió fő akik felvették a 3. oltást!

Az első oltást felvevők is azért lett 6 millió felett mert sok ember megélhetése múlott rajta vagy az hogy egészségügyi ellátásban részesüljön.

Van még kb 300 ezer ember akik vajon miért nem kérték a 2. oltást? 2 részre lehet őket osztani. Egyik az amikor csak a kártya miatt vették fel az első oltást. A második fele viszont a mellékhatások miatt...


Ez a kovid történések úgy büdös ahogy van...

2022. jan. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!