Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy MZP szerint azért fog győzni az ellenzék,mert kihaltak a Fidesz szavazói?

Figyelt kérdés

Megint remekelt MZP...


[link]


Mi a véleményetek?



2022. jan. 1. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Kihalt az agya neki.
2022. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Lehet benne valami. Én személy szerint nem is ismerek Fidesz szavazót. Azt látom mindenki utálja ezt a fos kormányt.

Még itt gyik-en is csak fizetett trollok vannak akik Fideszesnek mondák magukat, a közmunkánál jobb.

2022. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem kéne elhinni, hogy a fidesz az öregek pártja.

Nagyim 70+, ha szóba jön a fidesz csak szidja, itt GyK-n nem mondtak annyi jelzőt orbánra mint nagyim szokott használni rá. Ezzel szemben huszonéves ismerőseim között is vannak akik a fideszre fognak szavazni.

Szóval nem hiszem, hogy sok alapja van, de nem szimpatikus a kijelentés

2022. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

húzogassátok csak a kukitokat a vadhajtásokra

szerintem szerintem te szerelmes lehetsz MZP-be, azért teszel ki róla minden nap egy kérdést

2022. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy vettem észre, hogy arányokat tekintve inkább a nyugdíjasok szavaznak a Fideszre és a fiatalok meg inkább az ellenzék felé hajolnak. Ez persze nem jelenti azt, hogy nincs fiatal Fideszes, sem azt hogy nincs öreg ellenzéki.
2022. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Aki nem az ellenzékre stavaz az miért nézi MZP videóit? Szerelmesek vagytok belé titokban vagy miért? Vagy csak azért hogy gyűlölködni tudjátok, ettől érzitek jól magatokat? Vagy csak ennyire be vagytok szarva
2022. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem amúgy teljesen logikus.
2022. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
20:20 szerintem akit érdekel a politika és van egy kis esze nem csak egy oldalról tájékozódik.
2022. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

"Nagyim 70+, ha szóba jön a fidesz csak szidja,"

Haha, az én mamám 86 éves, szintén szidja Orbánt állandóan, de választásokkor akkor is a fideszre szavaz, mert "legalább a migránsokat nem engedik be". És nem ő az egyetlen, aki ezt a sok marhaságot elhiszi, ha utálja Orbánt, ha nem. Nagyon sokan megtéveszthetők, mások megvásárolhatók.

2022. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Hülyeség azt képzelni, hogy a Fidesz az idősek pártja.

Rengeteg 30-45 éves ember kedvezményezettje a családtámogatási intézkedéseiknek. Ha azoknak csak a fele rájuk szavaz, ez már egy jelentős réteg.

2022. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!