Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi igaz abból, hogy...

Mennyi igaz abból, hogy hormonblokkolókat adnak kiskorúaknak nemváltás céljából külföldön?

Figyelt kérdés

Ha azt mondják magukról, hogy a másik nemhez tartoznak, és ezt akárhány éves koruktól mondhatják.

És olvasom, hogy ebbe a szülők nem szólhatnak bele??


444 úgy ír róla, mint probléma, hogy nem jutnak hormonkészítményhez:

[link]


Egyes klinikák 7 éves kortól fogadnak gyerekeket?

[link]


Ezekből mennyi igaz?



2021. dec. 27. 00:22
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Szóval megint ott tartunk, hogy kerülve a kínos témát rugózunk a szavakon, miszerint a pubertésblokkoló hormonkezelés-e. A helyzet az, hogy tökmindegy, hogyan hívod, a hatása ugyanis ez:

MEGGÁTOLJA A HORMONOK, tehát ösztrogán és tesztoszteron FELHALMOZÓDÁSÁT a KISKORÚ GYEREK szervezetében.

Magyarul: A HORMONOKRA VAN HATÁSSAL.

Ugye innentől mindegy, hogy hormonkezelésnek hívjuk vagy sem, mert BELENYÚLSZ A KISKORÚ GYEREK HORMONHÁZTARTÁSÁBA.

Ez gyermekmegrontás, emberkísérlet.


"A szülőknek abba sincs beleszólása, hogy a 7 éves gyerekük dohányozhat-e, vagy részegre ihatja-e magát. Ezek esetében a hatóság felülírhatja a szülői döntést, ha az egyértelműen negatív hatással van a gyerekre."


De igen, van beleszólása. Pl. megtilthatja neki, hogy elmenjen bulizni, és ezért nem vonhatja felelősségre a hatóság, ellentétben azzal, amit TI AKARTOK BEHOZNI, tudniillik MEGVONNI A SZÜLŐ JOGÁT ATTÓL, HOGY MEGAKADÁLYOZZA A KISKORÚ GYEREKE NEMVÁLTÁSÁT.

Amúgy te mikor láttál 7 éves gyereket cigizni, inni?.. Tényleg olyan szellemi mélységekbe rántotok, hogy már nekem fájdalmas követni titeket.


Nem neked emeltem ki a nehezebb részeket, mert te úgyis jó libsi módon megmagyarázod a megmagyarázhatatlant. De hátha nézi ezt más is, aki még menthető.

2021. dec. 28. 03:45
 22/37 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, te menthetetlen vagy, mert hamis elképzeléseid vannak és azokhoz mindig újra visszatérsz.


Hiába magyarázzuk el neked a hormonok blokkolását, ha te az értelmes válasz helyett visszamondod a bemagolt mantrádat, hogy a hOrMoNhÁzTaRtÁsBa bElENyúLnI eMbErKíSéRlET.


Onnantól fogva, hogy te nem vagy hajlandó elfogadni egy az orvostudomány által elfogadott és alkalmazott terápiás módszert, amit a konkrét diagnózis esetén alkalmaznak, nem vagy több mint bármelyik chipes-vakcinás laposföldhívő jehovás.


Mehetsz tüntetni valamelyik orvostudományi egyetem elé. Lehet csatlakozik hozzád még valami félkegyelmű, de a legtöbben ki fognak röhögni.

2021. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
29%

Orvostudomány által elfogadott?


A lobotómiáról hallottál már? Még Nobel-díjat is kapott a kitalálója.

2021. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egyértelmű, hogy a modern orvostudományra gondoltam. A lobotómia, a dingóvese, a kecskehere már letűnt "tudományok". Egyelőre nem a Nobel díjak száma határozza meg, mit tart helyesnek az orvostudomány, hanem a bizonyítékok.
2021. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

"Onnantól fogva, hogy te nem vagy hajlandó elfogadni egy az orvostudomány által elfogadott és alkalmazott terápiás módszert, amit a konkrét diagnózis esetén alkalmaznak, nem vagy több mint bármelyik chipes-vakcinás laposföldhívő jehovás."


Pl. őt kéne elfogadni a te tudmányod jegyében:


https://www.youtube.com/watch?v=_d_nycoiLwo&t=28s&ab_channel..

2021. dec. 28. 10:33
 27/37 anonim ***** válasza:
72%

De hát összekeversz mindent, legalább magadhoz legyél őszinte. Ha valaki sárkánynak képzeli magát, annak semmi köze a transzneműséghez. Komolyan azt képzeled, hogy a transznemű emberek sárkánynak hiszik magukat? Mindenkit hülyének nézel?


A másik gyereket meg úgy állítod be, mintha védeni akarnád. De valójában kihasználod a saját hazug propagandád terjesztésére, majdnem mint egy pedofil.


Csak a szemetet hordod itt össze, amit a politikai propagandából összegyűjtöttél. Egy gyűlöletkeltő, lelkiismeretlen propagandista vagy.


Ártatlan gyerekeknek akarsz valódi károkat okozni azzal, hogy nem akarod, hogy megfelelő orvosi ellátáshoz jussanak. Szítod a feszültséget ellenük, holott az összes bűnük az, hogy nem érzik magukat jól a saját bőrükben. Ez miért jó neked? Fizetnek érte, hogy eladd a lelked?


Valódi gyerekek követnek el valódi öngyilkosságot az ilyen mocsok vélemények miatt. Semmi lelkiismereted nem maradt? Nem sűl le az arcodról a bőr, hogy tudod, ehhez járulsz hozzá aktívan?


Remélem megkapod a nap végén a saját nagy adag krumplidat, megdolgoztál érte.

2021. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
80%

„MEGGÁTOLJA A HORMONOK, tehát ösztrogán és tesztoszteron FELHALMOZÓDÁSÁT a KISKORÚ GYEREK szervezetében.”

Nem teljesen. A pubertás bekövetkezését gátolja, így a testben pubertás alatt végbemenő változásokat gátolja, így a nemi hormonok felnőttkori szintbe állását is. Ez nem azt jelnti, hogy felborítja a hormonháztartást, hanem azt, hogy meggátolja a biológiailag természetes felborulását a hormonháztartásnak. Magyarul hormonügyileg semmi sem változiktőle a gyerekben.


„Ez gyermekmegrontás, emberkísérlet.”

Leírnád kérlek, hogy mit jelent a „gyermekmegrontás” szó? Én eddig azt hittem, hogy ezt szexuális értelemben használják a fiatalkoruak ellen elkövetett erőszakra. Most ezzel összezavartál, mivel egy gyógyszerről beszélünk. Amúgy meg nem is nevezhető kísérletnek, már évtizedek óta alkalmazzák bizonyos betegségek esetében.


„De igen, van beleszólása. Pl. megtilthatja neki, hogy elmenjen bulizni, és ezért nem vonhatja felelősségre a hatóság, ellentétben azzal, amit TI AKARTOK BEHOZNI, tudniillik MEGVONNI A SZÜLŐ JOGÁT ATTÓL, HOGY MEGAKADÁLYOZZA A KISKORÚ GYEREKE NEMVÁLTÁSÁT.”

Rosszul értelmezted azt, amit írtam. Egy szülőnek nincs joga ahhoz, hogy részegre itassa a gyerekét. Ebbe a hatóságoknak bele kell szólniuk, ha történik ilyen. Mégpedig én ismertem olyat, aki a 10 éves gyerekét itatta.


„Amúgy te mikor láttál 7 éves gyereket cigizni, inni?.. Tényleg olyan szellemi mélységekbe rántotok, hogy már nekem fájdalmas követni titeket.”

Ahogy az előbb is írtam, a szülőnek abba nincs beleszólása, hogy megteheti-e a gyerek, ugyanis semmiképpen sem szabadna. Ezzel hoztam összefüggésbe a pubertásblokkolókat is.

2021. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

"Leírnád kérlek, hogy mit jelent a „gyermekmegrontás” szó?"


Téged meg a szektádat jelenti.

2021. dec. 28. 12:00
 30/37 anonim ***** válasza:
96%

Természetesen, semmire sem reagálsz, csak egy kérdésre adsz egy gúnyos „választ”.

Indoklást várok, nem személyeskedést.

2021. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!