Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk az oltásellenesek...

A mi hazánk az oltásellenesek miatt fog bejutni meglepő eredménnyel?

Figyelt kérdés
Nyilván politikai tőkét akarnak ezzel kovácsolni ami szerintem undorító de szerintem sikerül is nekik, így meglepő módon lehet elég sok százalékot fognak kapni hiszen 2 millió ember oltást nem akarja és sokan csak kényszerből oltották magukat védettségi kártya vagy munka miatt
2021. dec. 20. 07:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"politikai tőkét akarnak ezzel kovácsolni ami szerintem undorító de szerintem sikerül is nekik"

Egyébként a probléma közel sem a oltásokkal van, és nem is a vírussal. Azzal van baj, amit bizonyos kormányok és szervezetek ezek ürügyén művelnek az emberekkel, kihasználva, hogy az emberek többsége - előre is elnézést - birka.

Szerintem pedig ez az undorító.

2021. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Damu Roland kétszer oltott és műtüdőn van, van itt mindenféle, belőle miért nincs médiacirkusz?
2021. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

#12:


Azért ez az oltás téma nem fekete-fehér, hogy, vagy van oltásod, vagy nincs. Mikor kapta Damu a 2. oltását? Mert ha még tavasszal, akkor az már annyit ér, mint halottnak a csók.

2021. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha régen kapta, az a baj, ha nem kapta elég régen, az a baj. Mindent kitaláltok már, hogy kontrolláljátok az embereket, ti beteg agyamentek, tizenhármas :)
2021. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha az is baj, ha régen kapta, meg az is, ha nem elég régen, annak egyetlen oka lehet: szart sem ér az oltás.
2021. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Kobornak semmi baja nem volt, nezd meg a balatoni riportjat fent van a you tube on. azert kerult a kardiologiara mert ott volt a megfelelo magas szintu ellatas a covidosoknak. Nekem mondjuk mindegy ki hogyan megy el, en beadattam amit kellett es ha tobb kell azt is fel fogom venni. Itt ahol elek 90 % felett van az atoltottsag. Engem csak az oltasellenesek stilusa idegesit mert ugye mindenki hulye csak o tudja a tutit.
2022. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!