Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért használják sokan kampány...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért használják sokan kampányfelületnek ezt az oldalt ?

Figyelt kérdés

Ezt az oldalt időnként megszállják pártállásúak, szélsőséges ideológiákat vallva, és rámenős kampányt folytatnak, ami végtelenül demagóg, sablonszöveges és egyoldalú válaszolgatásokból állnak.


Rákérdez akárki, hogyan képzelik a favorizált eszmeiségüket, vagy a dogmáik önellentmondásaira, és józan ész ellenességére, rosszhiszemű hallgatásba menekülés a válasz, vagy bevágnak arrogáns stílusban valami butaságot, alpáriságot.


Az ellenvetésekre nem hajlandók válaszolni, hanem 1000 + 1-edik kérdésnél vágják be ugyanazt a sablonválaszt.



Jelentős mennyiségben vannak ezek, és képesek akkora cirkuszt generálni, hogy a válaszokból látszik, a legtöbb válaszolónak már az eget veri a vérnyomása.


Pláne akkor, mikor olyasmit erőltetnek, amiről mindenki tudja, bukott, nincs értelme bevezetni és mégis fújják a maguk hülyeségeit. Nekem meg sok más embernek irritálóak ezek az agitátor-propagandisták. Nem csak azért, mert nem értünk egyet az elveikkel, hanem a kitartásuk miatt is. Már vagy egy éve irkálják ide a szamárságaikat és mindegyik "kérdésüknél" / "válaszuknál" lehülyézik a velük nem értő többséget, és ők akkor is csak nyomulnak tovább arrogáns, lenéző, erőszakos és hisztérikus stílusban, és kiállnak az elveikért, még ha azok elborultak is.



Miért folytatnak itt ekkora kampányt, amikor nem erre való az oldal ? Hol terelnek, értetlenkednek, beszélnek mellé, hol látványosan erőszakosan írnak, és a személyeskedés sem áll távol tőlük, előszeretettel lenézően bélyegez torz világképűnek mindenkit a fórumban aki nem az ő oldalán áll. Meggyőzni úgysem tudnak vele senkit. Sőt az ilyenek csak az ő oldala / eszméi ellen fordítják a fórumozókat.


2021. dec. 16. 14:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én a szavazókról beszéltem.


Neveket és kérdések linkjeit is lehetne hozni a hardcore, rámenősen kampányoló user-ekre, de egyrészt kimoderálnák, másrészt így is lejáratják magukat, nem kell a hülyeségüket még itt is reklámozni, harmadrészt biztos ráismertek néhány híres válaszolóra...

2021. dec. 16. 16:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a szavazot kell likvidalni hanem aki a fejet tele beszeli es problema megoldva
2021. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem is az egyszerű Fidesz vs Ellenzékre gondolok, hanem a Jobboldal vs. Kultúrbalosok is elképesztő ricsajt képesek csapni.
2021. dec. 16. 16:27
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy milyen emberek kiáltanak itt diktatúrát. Én egyáltalán nem kedvelem az ellenzéket, de eszembe nem jutott soha, hogy ki kéne végezni a vezetőiket, vagy a szavazóikat.
2021. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ahogy látom, félreérti mindenki témát.



Azt szerettem volna kérdezni, hogy Miért kampányolnak "sokak" rámenősen


- atomellenesség,


- az LMBT,


- a migráció / Harmadik Világbeliek / iszlám,


- romák,


- és a Black Lives Matter / kultúrmarxizmus



mellett ?



Az egyszeri Fideszesek megállnak a migránsoknál és LMBT-nél, viszont a Fideszen kívüli, és értelmesebb politizálóknak van érdeklődésük és affinitásuk a többi téma iránt.

2021. dec. 16. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!