Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "haladó" balosokat nem...

A "haladó" balosokat nem zavarja hogy h#lyére veszik őket a városházás mutyiban is?

Figyelt kérdés

[link]


Nem úgy volt hogy Kamugeri tagadta hogy bármilyen tervezet is lett volna?


Ha nincs, tervezet hogy-hogy a helyettes mást mond?

(A metakommunikációján is látszik, hogy bizony kényes téma.)



2021. dec. 15. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Én mint "haladó" balos kitartok Karácsony szava mellett.
Én mint "haladó" balos kitartok K. Florius szava mellett.
Igazából magam sem tudom miért támogatom ezeket.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Nem gondolkodnak ilyeneken. Náluk csak annyi van, hogy:

Fidesz = hazugcsúnyarosszgonoszfuj

Összefogás = igazmondótökéletesbecsületeshajrá

2021. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Ezt az ostoba saját kedvenc pártunk korrupciós ügyeit letagadó mentalitást kéne befejezni, mint a fidesz párt birkáknak, mint az ellenzéki pártbirkáknak, politikusokról beszélünk emberek....a fideszes és az ellenzéki politikus is lop...miért tagadjátok le meg próbáljátok védeni a védhetetlent? Aki egyik párt tömb birkája sem, az látja, hogy ez is meg az is lop vagy ha nem is lop, de próbálkozik lopni... Attól, hogy ha azt mondod, hogy b.sszátok már meg ne lopjatok, attól nem leszel kevésbé fideszes, vagy ellenzéki, ha felemeled a szavad a lopás ellen. Gondolkodjatok kedves pártbirka szavazó réteg.
2021. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

1. Kövér László kabinetfőnöke a határon túli magyarok tehetséggondozására szánt pénzből budai luxusvillát és Audit vásárolt, amiket a családtagjai használnak.


2. Völner az eseti korrupciós pénzeken kívül konkrét havi fizetést is kapott a végrehajtók elnökétől.


3. Áder testőreit is lehallgatták a Pegasusszal.


4. Az elmúlt 20 év messze legnagyobb költségvetési hiánya a mostani, a megszokott 1000 mrd körüli helyett 6000-nél is több. Ennek is tudható be a Bokros-csomagnál jóval nagyobb, a héten bejelentett 350 milliárdos megszorításcsomag, amit persze nem annak hívnak :)


5. Az infláció 7,5% és januártól tovább hasít a választási ingyen pénzek miatt.


Ezekről a valódi botrányokról megértem, ha muszáj kitalált kamuügyekkel terelnetek. Cseh Katalin apjának cégével azonos ipari parkban székelő vállalkozások EU-s támogatásaival mi van, bucikák? "Folyik még a nyomozás", mert az origos csicskák maguk tettek bejelentést?😂😂

2021. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
/ jaj ez a "de te" mentalitás.. Mert jobb döntés az álltalad vélt rosszt a rosszal pótolni igaz? 🐑
2021. dec. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!