Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Haladó" baliberálisnak...

"Haladó" baliberálisnak születni kell?

Figyelt kérdés

Vagy az is elég, ha az RTL clubbon, 444-en meg a telexen szocializálodok ?

Esetleg jó ötlet lenne, ide jelentkezni?


[link]



2021. dec. 2. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki haladó balliberálisnak születik.

Az ovisok bőrszíntől, nemzetiségi hovatartozástól függetlenül tök jól eljátszanak együtt.


Aztán jönnek a kretén szülők, akik megtanítják nekik a gyűlölködést.

2021. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki bután születik, ami egyik alapja a fideszességnek, de van aki tovább tanul, és olyan mintákat kap a szülőktől, hogy ne csak irigykedjen, én többre viszi a fideszességnél.
2021. dec. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván ha valaki előtt bekapcsolva maradt az RTL az vagy összefogás szavazó lesz vagy többet nem nézi.
2021. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mindkét oldal rohadt vicces. Ha az ember rájön, hogy hogyan lehet felidegesíteni őket, akkor megvan egy délutáni program, csak popcorn és kóla kell. Hatalmas, amikor egymásnak ugrotok és mindkét fél tök hülyének tartja a másikat. xD
2021. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#4 én pl téged tartalak tök hülyének. ennyire olcsójános vagy? vegyél egy konzolt, nézz filmet, olvass. a popcorn és cola amúgy sem egészséges
2021. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Jaj, ne! Csak te ne tarts hülyének! Bárki más tartana nem érdekelne, de az, hogy te annak tartasz, azt nem tudom elviselni. Neeee...!!! xD

Amúgy hogyan ne legyek olcsójános, ha konzolt veszek? Oximoron?

2021. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!