Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazzak az ellenzékre,...

Miért szavazzak az ellenzékre, milyen érvek szólnak mellettük?

Figyelt kérdés
Figyelem: nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen érvek szólnak a Fidesz ellen.
2021. dec. 12. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
26%

Az Igen Szolidaritás a valódi ellenzék.

Semmivel sem lenne jobb, ha az Összefogás lenne kormányon..

2021. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

"Olyat, mint a 4-es metró esetében?"

NER megmondta, nem történt bűncselekmény az ügyben, így 2 éve le is zárták a nyomozását.

[link]


"Gansperger Gyula"

Aki évtizedek óta a Fidesz pénzembere, még anno Simicskától tanulta el az ipart...XDDDDD

Amúgy mennyi is a jatt? 8-10%??? Pff, amatőrök. Lenne még mit tanulni a nagyoktól. Fideszes házibuli 40%-től kezdődik.

[link]

2021. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Már elérhetőek részletek a közös programról, ebben a videóban például a rendvédelemről tartanak előadást: https://www.youtube.com/watch?v=fMDp4E2c8BU&ab_channel=Dr.M%..

Nézd meg és el tudod dönteni hogy ebből neked mi tetszik és mi nem, mi az, ami szerinted jobbá tenné a rendvédelmet. A teljes közös program egészében januárra várható, azt mindenképpen olvasd el, aztán nézd meg a fidesz programját (ezzel gyorsan megleszel) és értelmes felnőtt emberként el tudod dönteni hogy neked melyik lenne jobb, melyiknek milyen előnyei és hátrányai vannak, stb.

Nekem például a vádalku bevezetése nagyon szimpatikus ötlet, viszont vannak, akik ellenzik, mert azt mondják, a legkisebb bűnözőket is el kell számoltatni. Nekem viszont nem tetszik hogy 2 ciklusban maximalizálnák a miniszterelnök mandátumát, nyilván ez demokratikus szempontból jó dolog, viszont én úgy gondolom, hogy ha az országnak van egy kivételesen jó vezetője akire adott esetben számítana a nép harmadjára is, őt csak ezért ne váltsuk le egy rosszabbra. Legyen lehetősége újra megmérettetni magát. Szóval van aki így, van aki úgy gondolkozik egy-egy programjavaslatról, érdemes ezeknek utánanézni, elolvasni, megnézni és aztán döntést hozni.

2021. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

#5!


A 10 év helyett írhattál volna 2-3 évet is, mert a covid előtt alig volt Mo-on infláció.

A minimálbér eltörlése lehet, hogy hozná a befektetőket, de az éppen ellentétes lenne attól az iránytól, ahová haladunk. Miszerint ne olcsó összeszerelő ország legyünk.

Ha nincs minmálbér, akkor a multik minél kevesebbet akarnak majd fizetni. Ez sztrájkokat eredményez.

2021. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!