Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit neveznétek pszichopatának...

Kit neveznétek pszichopatának a magyar politikai közéletből?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy nagyon sok pszichopata előszeretettel választja a politikai pályafutást, és az érdekelne, hogy pártidentitástól függetlenül kit neveznétek leginkább pszichopatának a magyar politikusok vagy akár közszereplők közül?


Részemről Donáth Anna lenne az első számú (és nem, nem vagyok Fideszes).



2021. dec. 10. 12:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%

MZP

Elég meghallgatni amiket és ahogyan beszél. Figyeld meg hogyan lovallja bele magát a saját szövegelésébe!

2021. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%
#3 Lázár nagyon sokat mosolygott, viccelődött még a kormányinfókon is. Hogy te nem láttad az nem tőle függött.
2021. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy még a szakembereknek is nehéz megállapítani a pszichopátiát, mivel mesterien meg tudják játszani az érzelmeket. Olyanok, mint a professzionális színészek.


Akire én még tippelni tudnék, az Dobrev Klára. Annyira átlátható, hogy azzal a tömény émelygősen édeskék retorikájával igyekszik kompenzálni az uralkodni vágyását.


Valaki azt írta, hogy Orbán Viktor, mert furán rágja a száját. Szerintem egyértelműen szenved valamiféle idegrendszeri, esetleg Tourette-szindrómában, ahol ugye sokkal "tikkelnek", pl. folyamatosan nyújtogatják a nyelvüket, furán rázzák a végtagjaikat, ezeket a tikkeket gyakran látni Orbánnál. Ez még nem jelent pszichopátiát, ő hamarabb nárcisztikus.

2021. dec. 10. 13:40
 14/26 anonim ***** válasza:
25%

MZP.

Mondom ezt úgy, hogy Összefogás párti vagyok.

2021. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

Dobrev nem pszichopata, szerintem te nem vagy tisztában a szó jelentésével.

Dobrev egy olyan számító ember akinek nagy a hatalomvágy és képes a céljaiért másokon is lazán átgázolni. De köze nincs a pszichopatákhoz. Pocsék színész és teljesen hülyének nézi az embereket, ezért beszél velük lekezelően és úgy mint a szellemi fogyatékosokkal vagy a nagyon kicsi gyerekekkel, de ennyi.

Orbánnál meg egy szimpla fizikai reakciót kevertek valami olyannal aminek köze sincsen a pszichopátiához. Nem nyújtogatja a nyelvét folyamatosan, nem tikkel és nem rázza a végtagjait. Szimplán eléd ettek egy videót amiben 20 év néhány ilyen esetét összevágták, hogy te 15 másodpercben együtt lásd. Tuti rólad ugyanúgy lehetne ilyet készíteni mint azokról akik Orbánról csinálták.

2021. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Dobrev egy olyan számító ember akinek nagy a hatalomvágy és képes a céljaiért másokon is lazán átgázolni."


Hát pedig pont ez a pszichopátia lényege, bűntudat és szemrebbenés nélkül használnak másokat annak érdekében, hogy felkapaszkodjanak, pénzt vagy hatalmat szerezzenek.

Amúgy Habony Árpád egy nagyon veszélyes szociopatának tűnik inkább.

2021. dec. 10. 13:49
 17/26 A kérdező kommentje:
15: dehogynem rángatja a karját, nagyon sok beszélgetést megnéztem, ahol ezt teszi. Nem összevágott videót néztem, szinte mindenhol látni. Amúgy ez nem is értem miért baj, sok ember szenved tikkelésben.
2021. dec. 10. 13:50
 18/26 anonim ***** válasza:
52%

#16 "Amúgy Habony Árpád egy nagyon veszélyes szociopatának tűnik inkább."

Megint kevered a dolgokat. A szociopata sem azonos a pszichopatával.

2021. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem azonos, pont azért írtam, hogy "inkább", mert a pszichopata valamivel szofisztikáltabb, nyugodtabb, higgadtabb, aljasabb, a szociopata pedig indulatosabb, sokkal inkább agresszív (Habony megvert egy nőt is).
2021. dec. 10. 14:00
 20/26 A kérdező kommentje:
Szóval a különbség inkább az, hogy a szociopaták gyakrabban erőszaktevők, nehezebben kontrollálják az indulataikat, a pszichopaták viszont előre tervezéssel, megfontoltan cselekednek, kevésbé feltűnően vesznek részt a bűnözésben, ami nem fizikai agressziót jelent, hanem lopást, csalást.
2021. dec. 10. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!