Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit neveznétek pszichopatának...

Kit neveznétek pszichopatának a magyar politikai közéletből?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy nagyon sok pszichopata előszeretettel választja a politikai pályafutást, és az érdekelne, hogy pártidentitástól függetlenül kit neveznétek leginkább pszichopatának a magyar politikusok vagy akár közszereplők közül?


Részemről Donáth Anna lenne az első számú (és nem, nem vagyok Fideszes).



2021. dec. 10. 12:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
MZP
2021. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem kérni, hogy indokoljátok meg!


Donáth Annán szerintem egyértelműen látni a pszichopátiás jellemvonásokat: túlzott, időnként nem adekvát helyzetben való mosolygás, manipulatív kommunikáció, és gyakorlatilag a másik fél (pl. vita vagy beszélgetőpartner) ledominálása.

2021. dec. 10. 12:58
 3/26 anonim ***** válasza:
16%

Számomra tipikus pszichopatikus jegyeket hordoz:


MZP, Lázár, nézd meg őket, szinte soha nem mosolyognak, "viccelődnek", vagy bármi emberi reakció... Érzelemmentesek.

2021. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Orbán Viktorta: szájrágás, folyamatos agresszív szónokolás, érzelemmentesség, manipuláció, a saját népének tárgyként tekintése.

Lázár János is elég gyanús nekem.

2021. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Szijjártó Pétert. Nem azért, mert Fideszes, egyszerűen a viselkedése és a mondatai mindig olyan mesterkéltnek hatnak, mintha csak előadná a szerepét. Ha ellenzékből kéne megnevezni valakit, akkor Karácsony Gergely. Nem pszichopata, inkább szociopatha. Ő pont az ellentéte Szijjártónak. Olyan elveszettnek tűnik, aki nem tudja mit keres ott, de ha elpattan, akkor a sötétben beléd mártja a pengét bosszúból. Lehet ezért nevezik tutyimutyinak.
2021. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
16%

Szerintem a politikai pálya nagyon vonzó a pszichopaták számára, szóval olyat lenne nehezebb mondani, aki teljesen mentes az ilyen jellemvonásoktól.

Olvasnivaló:

[link]

2021. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem laikusnak kell ilyen megjegyzést tenni, mert ez pszichiátriai diagnózis kérdése. Vannak többen a parlamentben ilyenek. Ők és a hozzájuk hasonlók akadályozták meg annak idején annak a parlamenti javaslatnak a vitáját, amely javaslat a parlamentbe jutást előzetes elmeorvosi vizsgálathoz kötötte volna.
2021. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%
Orbán Viktor
2021. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Klinikai diagnózist nem tudok felállítani, mivel laikus vagyok és nem ismerem személyesen ezeket az embereket. Így arra a kérdésre válaszolok, hogy kicsodán nem lepődnék meg.


Gődény "doktor" esetleg? Eleve, hogy kamupártelnök. Doktornak hívatja magát, mert valamikor szerzett egy gyógyszerész diplomát, de egyébként egy celeb testépítő. Élő vitában a saját manipulatív félinformációit higgadtabban és meggyőzőbben tudja előadni, mint a professzor vitapartnerei, akik egyébként sokkal nagyobb és naprakészebb tudással rendelkeznek.


Gyurcsány Ferenc? Odatúrta magát Medgyessy helyére, majd fapofával végig hazudta a választási kampányt. Kiszállt az MSzP-ből, majd létrehozott egy pártot, ami felfalta a baloldalt. Nagyon meggyőző személyiség és nagyon jó kommunikációs készségekkel bír. Senkinek fel se tűnnek olyan apróságok, hogy kormányon ő hívta meg Putyint, most meg mekkora európai.


Orbán nem pszichopata, de azért szerintem bír nárcisztikus jellemvonásokkal. Viszont biztos, hogy sok fideszes machiavellista, esetleg tényleges pszichopata van, aki fapofával eljátssza a nemzeti keresztényt. Habony Árpádról például ezt el tudnám képzelni.

2021. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsére pszichopata nincs a politikai vonalon, csak hülyék, de azok szép számmal.
2021. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!