Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb volt a szocializmusban?...

Jobb volt a szocializmusban? Volt Wartburg és Sokol rádió de nem volt COVID.

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 23:25
A kérdező szavazást indított:
jobb volt
nem, most jobb, mert most van Suzuki és krumpli is
19 szavazat
1 2
 1/11 Dzsoki ***** válasza:
65%
Jobb volt,de nem a COVID hiánya miatt.
2021. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Meg volt kásaleves, cukros zsíros kenyér, dinnye kenyérrel, ünnepnapokon esetleg egy pohár tej. De legalább napi 18 órában nyomhattad a TSZ-ben, nem unatkoztál. Szuper volt...
2021. dec. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Lassan tényleg ott tartunk a politikai korrektség liberális vélemény-terrorában, hogy jobb volt....
2021. dec. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

#2


A mustáros parizeres zsömle meg isteni volt, mint hogy a legvacakabb gépsonkára is csak ünnepi alkalmakkor futotta

2021. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Jobb volt, de nem a Wartburg meg a Sokol rádió miatt, hanem mert enyhébb volt a diktatúra, mint most.
2021. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt COVID helyett gyermekbénulás. Az nem piskóta.
2021. dec. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem most is van Sokol rádióm:)
2021. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki visszasírja éljen úgy, de én nem akarom. Az iskolában a tanárok vertek minket. Ennivaló kb. ahogy a 2# válaszoló írta. A házunkban egy cserépkályha volt azzal fűtöttük az egész házat. Hideg volt a konyha, a fürdőszoba. Lavorban fürödtünk.


Aztán nagyobb lettem lett egy Trabantunk. Télen egész úton látszott a leheletünk a kocsiban, és akkorra melegedett be mire a odaértünk a végcélhoz.

Tényleg marahajó volt.

Köszönöm, nekem most jobb:)

2021. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dzsoki ***** válasza:
0%
Érdekes,hogy tényeken vitatkozunk.Biztosan.nem volt hajléktalan,meg reggeli nélkül maradó gyerek.Az iskolában,ok nélkül,senkit sem vertek.Egyébként a testi fenyítés,talán még ma is bevett szokás,egyes angliai elit iskolában.Egy időnként elhelyezett makarenkói,bizony nem árt.Most,az időben elhelyezett pofon hiánya,hogy tizenévesek,eldönthetik,hogy másik nemet akarnak.Ezt a böszmeséget,meg én fizessem?Meg a sportban is volt pofon,de eredmény is.Vagy vállalja a nebuló,hogy időnként eljár az edző keze vagy legyen amatőr!Továbbá,igen a hatvanas években,nagy szó volt a Trabant is.Csakhogy,aki vállalt másodállást,az elérhette a Skodát vagy a Wartburgot,Moszvicsot.Később a Zsigulit.Szóval a Trabitól a Zsiguliig volt a skála.Most meg a Suzukitól a Ferráriig.Ez lenne a jobb?Miért?
2021. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es neked biztos jó dolgod lehetett. Mi sokat éheztünk gyerekként. A napköziben csak azok ettek akik be voltak fizetve. Ingyen nem kapott senki ebédet. A tej-kakaó akcióért is fizetni kellett és az sem járt ingyen.

Ok nélküli verés...nem úgy ültél a padban ahogy nekik tetszett, már húzták a hajadat vagy vonalzóval húzott rád. Nem tudtad a választ akkor is kaptál.

Örülök, hogy neked jólesett a "megérdemelt" verés akkoriban.

2021. dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!