Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborognak sokan a 3....

Miért háborognak sokan a 3. és 4. oltás ellen? Akikbe már 2-szer beadták a teszt vakcinát, már nem mind1 nekik?

Figyelt kérdés

Ha be akart valamit juttatni a szervezetükbe Klaus Schwab vagy Bill Gates, már úgyis megtette.. nincs már kiút.

Akkor miért van az, hogy lassan már jobban háborognak a 2-szer oltottak, mint az oltatlanok? Nekik már úgyis mind1, nem?


2021. dec. 5. 23:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

Én is oltattam és ha muszáj, adatom a továbbiakat is, de nekem is tele a tököm. Főként azért, mert nem erről volt szó. Ha az elején van annyira korrekt a kormány, hogy őszinte, akkor most más lenne a helyzet és a hozzáállás.

Csak ugyebár 3 havonta van egy aktuális narratíva, amit töktuti megoldásként tálalnak. Kizárták a harmadik hullámot. Lett. Kizárták, hogy kell harmadik oltás. Már a negyedikről suttognak. Mondták, hogy élethosszig fog védeni. Most úgy fest, hogy még fél évig sem tuti.

Hadd ne soroljam...



Ha korrektül elmondják, ami amúgy nyilvánvaló, hogy bocs, nem értünk hozzá, megyünk a who ajánlása után (de nem, mi szembementünk, mert rohadt okosak vagyunk) de miután most tanuljuk ezt a szitut, sokminden változhat, az ember könnyebben elfogadja.


Helyette ment az oda-vissza lépegetés, a jaj de nagy szigor, aztán a kivételek kilométeres listája, aztán nem véd a maszk, aztán véd a maszk, aztán akkor véd a maszk, ha maszk formája van, akkor is, ha egy rohadt csipketerítőből csinálták, aztán az óvoda mehet, de iskola nincs, stb...


Mindig a nagy határozott kinelentések, a kategorimus szólamok, de még annyi sem a következő verziónál, hogy bocs, tévedtünk..


Na ebből van mindenkinek rohadtul elege. Nekem is, oltottként.

2021. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

Az oltás az üzletről szól semmi másról. gyhogy vigyázzatok emberek. Az oltás nem védi meg az embereket viszont bármilyen anyag lehet benne ami hosszútávon nem tesz jót majd az emberi szevezetnek. A politikusok sem oltják magukat. Sőt kötelező sem lesz nekik mert maguknak megszavazták. Érdekes hogy az egészségügyi dolgozóknak akkor miért kötelező? Ami már kötelező az eleve már nem jó. Sokan ezért is szkeptikusak az oltással kapcsolatban.

[link]

2021. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

"Érdekes hogy az egészségügyi dolgozóknak akkor miért kötelező?"


Talán mert ezerféle beteg közt töltve a mindennapjaikat, ők vannak kitéve a legmagasabb kockázatnak? Hm?

2021. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#22: "Az oltás az üzletről szól semmi másról"

Akkor már nagyobb üzlet lenne gyógyszereket kifejleszteni, amit folyamatosan szedni kell, mint a viszonylag olcsó vakcina, amiből egy embernek max. 1-2 kell évente.

2021. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 Azt is csinálják. Emiatt nem gyógyítható a rák vagy az AIDS, mert nem áll érdekükben olyan gyógyszert fejleszteni, ami meggyógyítja.
2021. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%

#25


Nyilván akkora biznisz a vakcina, hogy pl. az Astrazeneca önköltségi áron árulja...

2021. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#26 Igen, valószínűleg azért ugrott meg ennyire a bevételük.

[link]

Mondjuk az igaz, hogy a Pfizer meg megduplázta a bevételét:

[link]

2021. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Bevétel =/= haszon remélem tisztában vagy vele.


Ha neked egy termék 1 ft-ba kerül, és 1 ft-os áron eladsz belőle 1 mrd darabot, 1 mrd lesz a bevételed, de 0 ft a hasznod. Értem?

2021. dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, ezért most a profitra is külön rákerestem.

[link]

Látszik, hogy amíg a nagy vakcinadömping tartott, addig szépen kúszott felfelé a bevételük, aztán ahogy alábbhagyott az oltási kedv, be is szakadt.

2021. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!