Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborognak sokan a 3....

Miért háborognak sokan a 3. és 4. oltás ellen? Akikbe már 2-szer beadták a teszt vakcinát, már nem mind1 nekik?

Figyelt kérdés

Ha be akart valamit juttatni a szervezetükbe Klaus Schwab vagy Bill Gates, már úgyis megtette.. nincs már kiút.

Akkor miért van az, hogy lassan már jobban háborognak a 2-szer oltottak, mint az oltatlanok? Nekik már úgyis mind1, nem?


2021. dec. 5. 23:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%
Én az oltásoknak szurkolok. Itt meg nagy a szája sokaknak de majd beadatják maguknak a tizedik vakcinát is, csak bulikázni lehessen menni ha épp korlátozás van.
2021. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
19%

#10


Aki nem képes felfogni a H1N1 és a Covid közötti különbséget, azzal nincs értelme vitázni, pláne, hogy még olyat is ideraksz, hogy grafén-oxid van az oltásban. LOL


Szerintem Magyarországon kevés olyan ember van, akit valamilyen szinten nem érintett személyesen a járvány, és nem tapasztalta meg a saját bőrén, hogy mi is a covid (szülő, nagyszülő, ismerősök, rokonok stb.). Nem kell halálra gondolni, elég csak, hogy 1-2 hetet feküdjön benn az illető..

2021. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
9%
12: Én (eddig) megúsztam otthon nagyon enyhe tünetekkel, de hónapokig szárazköhögtem, mint post-covid szindróma. Már az sem volt valami kellemes élmény.
2021. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%
#12 Én is megtapasztaltam. Az ismerőseim között senkinél nem volt komolyabb, mint egy sima nátha - mivel az.
2021. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%
14: Csak attól nem nagyon szoktak lélegeztetőgépre kerülni kétoldali tüdőgyuszival...
2021. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

#15 Alapból a covidtól sem, csak ha olyan gyógyszert kapnak, amitől nem tudják felköhögni a váladékot. Ez utóbbi a kötelező kórházi protokoll egyébként.

Amúgy hosszan tartó száraz köhögés nálam akkor is volt sima megfázás után, amikor covid még nem is létezett. Ez nem poszt-covid.

2021. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
17%

"Alapból a covidtól sem, csak ha olyan gyógyszert kapnak, amitől nem tudják felköhögni a váladékot."

Akkor direkt küldik lélegeztetőre a betegeket?


"Ez utóbbi a kötelező kórházi protokoll egyébként."

Már mi? Hogy olyan gyógyszert kapnak, hogy nem tudják felköhögni a válladékot?


"Ez nem poszt-covid."

Nekem is volt már ilyen köhögésem korábban, de most meg a covid után volt közvetlenül (más bajom pont nem volt, így több mint gyanús, hogy attól volt, a covid gyorsteszttel lett kimutatva, de a labor teszt még 2 hét után is kimutatta) és a háziorvosom (már vagy 40 éve praktizáló, elismert főorvos) szerint post-covid volt, el is küldött tüdőröntgenre és laborra (a kórisme post-covid volt), amik negatívak lettek.

2021. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%
#17 [link]
2021. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
79%

Mert a többség kényszerből adta be, és rengetegen nagyon rosszul viselik az oltást illetve a kórházban fekvőknél rengetegen vannak akik oltás ellenére is megbetegedtek.


A mellékhatásokról nem is beszélve, ugye elvileg ritkák de számolni mindenki tud, harmadik, negyedik, jövőre ötödik előbb utóbb csak kijönnek. Persze a trombózisból nem csinálnak nagy ügyet mintha népbetegség lenne pedig messze vezető halálok. (csak jelezném hogy az embólia, szívinfarktus, agyvérzés ez mind trombózis

2021. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%

"kórházban fekvőknél rengetegen vannak akik oltás ellenére is megbetegedtek."


Erre van valami hiteles forrás?


"Persze a trombózisból nem csinálnak nagy ügyet "


Foglalkoznak azzal is, csak az nem járványos, nem terjed egyik emberről a másikra.

2021. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!