Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene a határon túliaktó...

Nem kellene a határon túliaktól elvenni a szavazati jogot, hiszen elavult eszmékben hisznek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok határontúli szavazik. Viszont ezek az emberek elmaradott konzervatív eszmékben hisznek, amik nem korszerűek. Régi elavult családmodell, ami nem integrálja a 150 gendert. Ma már a nemzet egy meghaladott eszme. Nem nemzetekben kell hinni, hanem mind a Földön egyek vagyunk. Az EU is egy közös nép, amiben minden benne van. A határontúliak különben is roszzul szavaznak, korlátolt tudásukból kifolyólag. Nem kellene elvenni tőlük a szavazati jogot?
2021. dec. 5. 20:42
A kérdező szavazást indított:
igen. Ne szavazzanak
Nem. szavazzanak
49 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Én elvenném tőlük, de ezt jelenleg egyik párt sem támogatja, szóval egy ideig még biztos meglesz ez a joguk
2021. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Én határon túli vagyok, úgyhogy nem nekem kell ezt eldönteni, bár szerintem túl lehetne már ezen lépni. Viszont nem támogatom a jelenlegi kormány uszító politikáját, ezért személy MZP-t részesítem előnyben.
2021. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha vitya ír nekik parancsra ugorva szavaznak rá itt ég a baj.
2021. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
El kéne, de nem az eszmék miatt. Nem Magyarországon laknak, nem itt dolgoznak, nem itt fizetnek adókat és járulékokat, fogalmuk nincs, hogy a befizetett pénzedért cserébe, mit kapsz az államtól. Ezek után, mi okuk lenne a határon túliaknak nálunk szavazni?
2021. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

1) Aki olyat ír, hogy"szavazik" az ne cikizzen mást.

2)Nem lenne egyszerűbb azt kezdeményezni, hogy csak az szavazhasson, aki 200 %-ban egyetért veled? Aki szerinted elavult eszmében hisz, de magyarországi, annak megengeded, hogy szavazzon?

2021. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
#5: Szerintem a kérdező Fideszes, csak nem érted az iróniát.
2021. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
#7 Lehet, fáradt vagyok.(#5)
2021. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
De elkene.. semmi kozuk hozza ha nem itt elnek
2021. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem Európa teljes lakosságától el kéne venni a szavazati jogot és a kínai kormányt felhatalmazni szavazással.
2021. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

"Paizs Andrea erdélyi születésű fiatal azt mondta: 17 éve Magyarországon a magyart magyar ellen uszították, a szülei pedig éveken át cipelték azt a fájdalmat, amelyet 2004. december 5-én okozott nekik a Gyurcsány-kormány.

Úgy fogalmazott: elárultak és megtagadtak minket, a baloldal megpecsételte a határon túli magyarság sorsát, hontalanokká váltunk.

Magyarországon akkor románok voltak, Romániában azóta is, és mindenkor magyarok lesznek, akkor is, ha anyaországuk baloldali pártjai, a DK, az MSZP, a Jobbik, a Momentum, az LMP és a Párbeszéd ellenük kampányol. Példaként említette erre, hogy a „Gyurcsány-párt politikusai sajnálják a határon túli magyaroktól a lélegeztetőgépeket”, Szabó Tímea, a Párbeszéd társelnöke pedig „sajnálja tőlünk a maszkokat”.

„2010 májusáig kellett várnunk arra, hogy visszaadják a becsületünket, és amit a baloldali kormány földbe tiport, azt a nemzeti kormány felemelje” - mondta Paizs Andrea."

2021. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!