Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem akarja felvenni az...

Aki nem akarja felvenni az oltást az mind oltásellenes?

Figyelt kérdés
Én csak egyszerűen leszarom ezt a hisztériát.

2021. dec. 5. 17:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sziasztok! Én eddig nem oltottam. Nov 18.án kezdtem el köhögni, utána minden bajom lett. Levegőt alig kaptam, lázas voltam, semmi erőm nem volt, sőt folyamatos rémálmaim lettek (mondjuk ez pont fura volt). Szédültem stb. Ma december 6.a van és mostanra kezdek jobban lenni. Én félek az oltástól is mert Lyme kórom van, ami miatt az immunrendszerem folyamatosan küzd. Na most a Covid rendesen odabaszott, de mondjuk nem kellett kórházba menjek. Erősen gondolkozom azon, hogy bekuratom a fost...
2021. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Csollány Szilveszter is leszarta. Most intenzíven fekszik, lélegeztetőn van… Mondjuk az ő halála fájóbb lesz, mint a gyakorin fröcsögőké.
2021. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!