Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van jövője annak a jobboldali...

Van jövője annak a jobboldali pártnak, amit Márki-Zay alapít Pálinkással?

Figyelt kérdés
Jövőre választások előtt akarnak csinálni egy jobboldali néppártot.
2021. dec. 5. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Van! Éljen MZP és a pálinkás haverja! Ha van jóféle pálinkája, engem is tölthetne.😆
2021. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Hogy lehet az jobboldali, aki fletó ölébe csücsül?
2021. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem lenne igényem egy jobbközép liberális-konzervatív polgári pártra. Szerintem nem vagyok egyedül.
2021. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lenne rá igényem, remélem, hogy lesz belőle valami.
2021. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
MZP egy hatalmas politikus volt a szememben. Csak akkor vesztette el a támogatásomat, amikor azt mondta: mindig is voltak következő oltások.
2021. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Milyen jobboldali párt?

MZP melegházosságot,genderideológiát meg bevándorlást támogat.Illetve, nagyobb EU-s hatalmat akar.

Ez a baloldal ideológiája.

2021. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

#6 Milyen genderideológiát támogat MZP? :D A bevándorlást sem támogatja, a külföldre költözött magyarokat akarja visszahozni. Ne hazudozz róla össze-vissza

A melegházasságot valóban támogatja, ezt többször is kijelentette. De nem hiszem hogy ez baloldali lenne, egy jobboldali ugyan úgy lehet meleg. Ne keverd a rasszizmussal meg a szélsőséges ideológiákkal, amik szintén jobboldaliak, de nem azok jelentik a jobboldalt. Egyébként nekem is van rá igényem, alapból én is jobboldali beállítottságú vagyok, remélem összejön neki majd.

2021. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

#6:

Te olyan vagy, mint a lépcsőház, sötét és korlátolt!

2021. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

7#

Akkor áruld már el mi a különbség a jobboldal meg a baloldal között?

Egyik vörös, másik kék?

Egyik tangában, a másik fehér ingben vonul a melegfelvonuláson?


A jobboldal egyik legfontosabb értéke a hagyományos, bár ez hülye kifejezés, inkább egyetlen és igazi családmodell támogatása.Azaz nem férfi-férfi, nő-kiskutya, transz-kiscica, hanem csak és kizárólag férfi-nő.


Más tekintetben tekintve sem jobboldali.

Nyilván, nem csinálna hatósági árazást, de azért a liberálisokra,baloldalra jellemző kisebbségtámogatás (ingyen rezsi) azért meglenne.A kampányvideóban is erre utalt.

2021. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

#9: Ez csak egy ilyen magyarországi berögződés. Lehet valaki úgy is konzervatív, hagyományszerető, hogy közben haladó szellemiségű és főképp nem mások általi gyűlölködésre alapozza a jobboldaliságát. Nézd meg más országokban mit jelent a jobboldaliság.

A gazdasági jobboldaliságról nem is beszélve. A Fidesz kommunista rezsicsökkentése és hatósági benzinárszabályozása hol jobboldali? Inkább kommunista.

MZP nem adna ingyen rezsit, ezzel kapcsolatban volt is egy vitája Dobrev Klárával, meg lehet nézni. Véleménye szerint az ingyen rezsi csak a fogyasztást serkentené, ami sem gazdaságilag, sem környezetvédelem szempontjából nem tenne jót.

2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!