Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliaknak miért esik...

A baloldaliaknak miért esik nehezére az értelmes vita?

Figyelt kérdés

Számtalanszor tapasztalom itt a politikai rovatban hogy egyszerűen nem tudnak érvelni, hivatkozási alapként is (már ha van. ) A 444/telex/hvg az,ami hát minden csak nem objektív. Megfigyelésem szerint,ha ezzel a hiánnyal tudatositják őket, elkezdenek gyülölködni és sértegeni a másikat. Elvileg a szólásszabadságot és toleranciát hírdetnek, de szubjektív véleményem szerint, ez a mentalitás inkább a kommunista idők iskolázatlan prolijaira emlékeztet.


(Ha valakit megsértettem volna, elnézést.)



#baloldal #Mentális gyengeség
2021. dec. 4. 16:02
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Na végre egy értelmesebb reflektáció..


Igen, de emellett van egy stabil GDP növekedés amiben az élmezőnyben vagyunk, már egy ideje,tehát fenntartható a rendszer. Igen tudom az infláció gáz, de ebben nem csak mi "jeleskedünk" a litvánoknál és az észteknél is durvább a helyzet pedig ezek nem egy "románia".


És akkor nem térnék ki a német ill. osztrák tájékoztatókra ahol azt taglalják mit kell tenni ha nem lesz áram..

2021. dec. 4. 18:03
 22/30 anonim ***** válasza:
66%
21! Tehát az az értelmes és objektív, aki és ami at mondja, amit te. Most ezek után csodálkozol, hogy senki se vitatkozik veled?
2021. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#21 Nem tudom hány napja nincs áram az osztrákoknál, de ha más miatt nem, környezetvédelmi és klímavédelmi szempontból biztos jobb lenne az MZP féle rezsicsökkentés, mint a jelenlegi. Az el nem használt energia ugyanis nem csak olcsóbb, de a környezetre sincs semmilyen káros hatással, mert megtermelni sem kell.
2021. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#20 vagyom és tényleg volt adóemelés, de olyan adókat kell kivetni, amik nem érintwnek mindenkit és emellet még persze a Márki-Zay féle rezsicsökkentésti is támogatom, de csak az Orbán félével együtt.
2021. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#24 MZP többször elmondta hogy ugyan butaságnak tartja ezt a fajta rezsicsökkentést, de egyik napról a másikra nem lehet megszüntetni, főleg nem a jelenlegi magas energiaárak mellett. Valószínűleg a következő 4 évben, ameddig kiépítik az új fajta támogatások rendszerét, maradni fog a jelenlegi is, de 1-2 évig még biztosan. Szóval nem kell attól félni, hogy áprilisban nyer az ellenzék és májusban már négyszer annyit kell fizetni a gázért.
2021. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#25Igen, tudom.
2021. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
49%
Mert a Pesti Srácoknál, Vadhajtásoknál, 888-nál nincs gyűlölködés mi? :D
2021. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#2

Itt egy példa:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

Tényszerűen leírtam valamit, erre nekiáll agyhalottozni, 🦨-zni, meg krumpplizni.

2021. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
2021. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
6%

Melegekkel ugyanez a helyzet. Vitázni képtelenek, helyette csak a személyeskedés megy. Femináciknál is.

Válogass.

2021. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!