Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz, ha elbukik a magyar...

Tgt kérdése:

Mi lesz, ha elbukik a magyar kormány pere az EU ellen, és elindul a jogállamisági mechanizmus?

Figyelt kérdés

Egyelőre úgy néz ki, hogy el fog bukni.

[link]



2021. dec. 2. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Volt már ilyen pincsogás régebben is, amugy meg kit érdekel pár globálbérenc véleménye a jogállamiságról?
2021. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha elbukik a per még akkor sem biztos hogy megállja majd a helyét a jogállamiság ürügyén indított eljárás. Csak az a baj hogy ez mind késlelteti a kifizetéseket.
2021. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
A kifizetések késleltetésében nagy szerepe van sok Összefogásos EP képviselőnek is sajnos.
2021. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

A kormánynak nem kéne megszegnie az EU alapelveit és akkor nem lenne ilyen téma.


A szerződési feltételeket az első orbánkormány tárgyalta, kezdeményezte, vezette le, és egyezett bele.


Szóval most a fidesz az ellen óbégat amit saját maga fogadott el és saját maga alkotott.


Képmutató bohócok, én emlékszem még Rogánka meg Tomika eu zászlóval zaklatta a Hősök terén sétálókat és győzködte őket csatlakozni kell az EU-hoz különben egy diktatúrává változhat az ország.

2021. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
4/ Azt ne is vedd figyelembe szerintem se, hogy mennyit változott az EP felfogása az ezredfordulóhoz képest.
2021. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen furcsa okból kifolyólag az EU nem szívesen ad pénzt antidemokratikus rendszereknek.
2021. dec. 2. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Valamilyen furcsa okból kifolyólag az EU, mindenkit fasisztának tart aki kicsit is patrióta és ellenzi a baloldali többség álltal elfogadott döntéseket, amik természetesen nem referendumok. : migráció, lmbtq
2021. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A jogállamiság megsértése és egy antidemokratikus, autoriter rendszer felépítése lenne a hazafiság? Én ezt nem hiszem. Szerintem ez inkább hazaárulás.
2021. dec. 2. 12:52
 9/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
70%

Kicsit off, de én a mai napig azt nem értem, Orbánék miért szívóznak ilyen szinten direkt az EU-val. Nem hülyék, nyilván tudták, hogy ha túlfeszítik a húrt, akkor előbb-utóbb eljön a mostani pillanat. Két változatnak látom értelmét, de ha valaki tud más okot, írja meg bátran.


1 El akarják veszíteni a választást, előre megnehezíteni az ellenzék helyzetét, hogy ők helyrerakják a dolgokat, majd dicsőségesen visszatérhet a Fidesz, hogy lám, tényleg milyen rossz lett más kormány alatt. A Fidesz mindig hitelekkel menekült előre, az ezt követő népszerűtlen válságkezelés meg mindig az ellenzéknek jutott.


2 Kína vagy Oroszország (és az Egyesült Államok) sokkal nagyobb előnyöket adott/fog adni az EU destabilizálásáért cserébe, mint amit az uniós eurómilliárdok jelentenek.


(+1 De, tényleg ilyen hülyék és elmentek a falig azt remélve, hogy úgysem lesz semmi következmény.)

2021. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Marcika, te ostobább vagy mint gondoltam.
2022. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!