Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem létezik LMBTQ-propaganda?...

Nem létezik LMBTQ-propaganda? Akkor mégis mi a fene ez a norvég meleg Mikulás?🙃

Figyelt kérdés
Tényleg kíváncsi lennék, hogy aki eddig tagadta az LMBTQ-propagandának a létezését, az erre mégis mit mond. Bár végülis aki a férfiak szülésében nem lát semmi elvetendőt, annak ez sem okozhat problémát.
2021. nov. 28. 23:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Ja, hát ha már postareklámokat is a propaganda kategóriába sorlunk, akkor persze, létezik. Évtizedek óta szerepelnek homoszexuálisok reklámokban, filmekben, biztos az is mind színtiszta propaganda.

Azért szerintem valami nem okés nálatok, hogy így rettegtek hasonló kaliberű dolgoktól. Megnézted és meleg lettél, vagy mi a bajod? Semmit nem befolyásol hogy most egy hetero vagy egy homo pár van egy reklámban...

"Bár végülis aki a férfiak szülésében nem lát semmi elvetendőt"

Miért, ebben mi az elvetendő? Kötelez téged bármire is? Korlátoz téged bármiben is? Nem, semmi hatással nincs rád semmilyen formában. Viszont van egy kisebbség, akinek ezzel megkönnyítatték az életét, ők ettől boldogabbak lettek, míg másoknak nem okoztak vele semmilyen problémát. Nem vettek el cserébe másoktól semmit, ez nincs hatással sem rád, sem rám. Ahogy az előbb is mondtam, baj lehet a fejekben ha mások örömét akarjuk szándékosan tönkretenni, mások lehetőségeit akarjuk elvenni úgy, hogy annak megléte semmiben nem befolyásolja mások életét. Mert persze ha férfiak szülhetnének de a nőknek megtiltanák, akkor érteném a felháborodást, vagy ha bevezetnék a melegházasságot, a heterót meg eltörölnék. De szó sincs ilyenről, ezek egyoldalú dolgok és csak az érintettek profitálnak belőle úgy, hogy ebből a nem érintettek semmit sem éreznek, ez az ő életükre nincs semmilyen hatással.

2021. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

#11:


A probléma mindössze annyi, hogy a Télapó a gyerekeknek szóló figura. Ezzel a reklámmal a gyerekeknek szóló figurát szexualizálják. Ez gyermekmegrontás és pedofília. De tudom, a liberálisokat a legkevésbé a gyerekek érdeklik, a melegek jogai fontosabbak.

2021. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"Most akkor kíváncsi vagy rá vagy nem?"

Nem a szülésére vagyok kíváncsi, azt majd nézegesd te, ha már ennyire véded őket.

Arra nem tudom értelmezni, hogy valakinek "férfi a lelke". Ilyen baromságot ha akarnál se tudnál mondani.

2021. nov. 29. 03:20
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Mi a meleg propaganda? Az, hogy megmutatják, hogy léteznek ilyen emberek, nem propaganda. Ez szól az elfogadásról.


A propaganda az lenne, ha azt mondanák a reklámban, hogy válj te is homárrá, de ilyenről nincs szó, csak megmutatják, hogy ilyen emberek is vannak.

2021. nov. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%

#14

Akkor az sem propaganda, amikor a kormány migránsokról, gyurcsányról beszél. Ők csak megmutatják, hogy vannak ilyen emberek is, de arról szó sincs legyél fideszes.

2021. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
A transzoknak nem ellenkező nemű a lelkük, hanem beteg az agyuk.
2021. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

15: az, hogy léteznek ilyen emberek, nem hazugság


Gyurcsányről lehet beszélni, de az propaganda, amikor szándékos hazugságokat közöl a fidesz, pl. hogy 2006-ban személyesen adott parancsot szemek kilövetésére, stb.

2021. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

Miért van az, hogy az állítólagosan csak az életüket élni akaró fideszesek felhergelt csimpánzhordaként rugóznak minden ilyen marhaságon?


Súgok: a norvég posta reklámja nem neked és nem a magyaroknak készült. Hanem a norvégoknak. Akik nem annyira szemellenzős fogyatékosok, mint te. Durva, mi?


Nem tudom te hogy vagy vele, de én az egész életemet le tudtam élni anélkül, hogy más országok postáinak a reklámjait nézegessem.

2021. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
36%
Itt többen folyamatosan ignorálják a válaszokat. Még egyszer leírom. Itt nem az a probléma, hogy egy gyerekeknek szóló figurát a köz számára melegnek mutatják be, hanem hogy szexualizálják. Aki nem érzi a problémát, az vagy liberális vagy deviáns. Bár a kettő általában egybeesik.
2021. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%

Egyébként az egész ügyből kitűnik az LMBTQ-mozgalom végtelen kétszínűsége. Egyik oldalon azt mondják, az elfogadásért harcolnak, és állandóan sírnak, hogy mennyire kirekesztőek az emberek, miközben néhány százaléknyi hülyén kívül, akivel nem lehet mit kezdeni, senki nem bántja őket, a törvény pedig őket is ugyanúgy védi mint a többi állampolgárt. A másik oldalon meg direkt provokálják, ingerlik az embereket, mint ahogy ez a norvég mikulásos reklám is mutatja. Mert ugye szándékosan egy olyan figurát kellett választaniuk, aki a vallásosak és a gyerekek számára szent. Aztán amikor az emberek felhördülnek az ilyesmin, akkor megint megy a homofóbozás meg kirekesztőzés. Ezért utálom ezt az egész LMBTQ-mozgalmat, mert annyira, de annyira álságos és kétszínű, amit művelnek. Egyik oldalon provokálnak, aztán meg sírnak, ha válaszul negatív véleményeket kapnak.


(Egyébként a normális melegekkel nincs bajom.)

2021. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!