Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem létezik LMBTQ-propaganda?...

Nem létezik LMBTQ-propaganda? Akkor mégis mi a fene ez a norvég meleg Mikulás?🙃

Figyelt kérdés
Tényleg kíváncsi lennék, hogy aki eddig tagadta az LMBTQ-propagandának a létezését, az erre mégis mit mond. Bár végülis aki a férfiak szülésében nem lát semmi elvetendőt, annak ez sem okozhat problémát.
2021. nov. 28. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Semmi az égvilágon.Csak égett a kandalló miközben bemászott a kéményen és kigyulladt.
2021. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel a férfi szüléssel mantrázol már az idők kezdete óta, de még mindig nem bírtad megérteni, hogy mit jelent, mert fogalmad sincs, hogy mit takar a transz férfi kifejezés.

Tehát adott valaki, aki nőnek születik, de férfi lelke, ezért transz férfi lesz. Viszont a nemátalakító cuccok során nem veszik ki a méhét, stb. és továbbra is képes arra, hogy állapotos legyen, gyereket szüljön. És néha ez elő is fordul, ha a párja ezt tudja vagy akarja vállalni.

Szerintem nem nehéz felfogni, de lehet tévedek. Ezt jelenti, hogy férfiként szül, transz férfiként.

2021. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
*nem tudja
2021. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

Leköpködték Orbánt a gyermekvédelmi törvény módosítása miatt, hogy összemossa a melegeket a pedofilokkal.

Egy éven belül kiderült, hogy előre látta, mi várható tőlük. Aztán így várnak toleranciát.

2021. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Azok csak smároltak. Semmi dugasz nem volt köztük
2021. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

#2:


Aki nőnek születik, abból nem lesz semmilyen transzférfi. Bármit is csinál magával, nő marad.

2021. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

#4


Előre látta?

Már akkor is azt csinálták!

2021. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
#5 Még. Jövőre az is lesz főműsoridőben. Egy évre rá meg óvodásokat is bevonnak a partiba és annak is kötelező jelleggel örülni kell. Hihetetlennek hangzik ugye? Ha visszagondolsz pár évvel ezelőtt a meleg Jézus ötlete, meg a homo mikulás propagandareklámja is annak tűnt...
2021. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#2

Magyarázd már meg nekem, mégis mi a fenét jelent az, hogy valakinek férfi a lelke? Nem úgy hangzik, mint egy tudományos megállapítás :D

Egyáltalán nem vagyok kíváncsi rá, hogy miként szülnek férfiként. Ha neked ez normális, ahhoz csak gratulálni tudok!

2021. nov. 28. 23:47
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

"Magyarázd már meg nekem, mégis mi a fenét jelent az, hogy valakinek férfi a lelke?"

"Egyáltalán nem vagyok kíváncsi rá, hogy miként szülnek férfiként."


Most akkor kíváncsi vagy rá vagy nem? Anyukám szerintem rád is azt mondta volna, hogy olyan vagy, mint egy állapotos asszony.

2021. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!