Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy esésben van a benzin...

Nagy esésben van a benzin világpiaci ára az új koronavírus mutáns hírére. Szerinted nálunk mikor fog csökkenni a benzin ára?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Jövő héten
2 hét múlva
Csak Januárban
Nem fog csökkenni.
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csökkenni fog a kérdés csak hogy egy vagy két hét múlva.
2021. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem látom azt a nagy esést.


De ha esik, akkor a magyar benzin is esni fog: az egy képletből ered.


[link]

2021. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Benzin a kőolaj desztillálása utáni folyadék. A kőolajnak van világpiaci ára.
2021. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Amikor a gázár leesett akkor csökkent az ára? :D


Kaptál cuki sárgacsekket ami leírta spóroltál a rezsicsökkentésnek hála 1000 forintot a gáz ára ekkora fogyasztás mellett meg 2500 at csökkent.


De te boldog voltál hogy rá van írva 1500 al megloptak.

2021. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A benzin ára rögzítve van 3 hónapra. Nem fog esni az ára, mert ha alacsonyabb lenne az eladási ára a kutak felé akkor próbálnák vele behozni azt amitől most elestek a rögzített ár miatt.
2021. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

#4 Mindig ez a gyökér magyarázkodás megy tőletek. Akkor legyél szíves megmutatni nekem, hogy mikor csökkent a gáz ára 2012 előtt, mielőtt a rezsicsökkentés lett volna és amikor szintén volt a gáz világpiaci árában csökkenés!

Csakhogy nem fogsz ilyet találni!

Ugyanis attól mert nincs a rezsicsökkentés, nem állami tulajdonú a gázszolgáltató, még minden évben volt a menetrendszerinti áremelés - többször is néha - és csak egyre többet fizettél a gázért, kevesebbet soha. 2007-ben is volt a világpiaci árban csökkenés meg 2009-ben is, a lakossági gázás mindkét alkalommal tovább emelkedett.

[link]

[link]

2021. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltem az áramszolgáltatókat. Most az éves elszámoláskor alig fizettem valamivel többet a mérőóra szerinti fogyasztásom után. Viszont ami iszonyatos összeget kiszámláztak, azt "Elosztói forgalmi díj" címen szabták ki. Emiatt fizettem plusz 80 ezer forintot.
2021. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

9999 december 31 után.

Talán.

2021. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt akartam írni, amit az 5-ös már leírt.

Felesleges is tovább találgatni.

2021. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fog de azt sose fogjuk elérni hogy normális áron legyen.


Egyébként az olaj már nagyon fogyóban van amerika elkezdte kitermelni a taktikai olaját és hogy ki merték adni a piacra olyan hamar az elektromos autókat is ezt bizonyítsa max 10 évünk lehet mire a föld olaj tartalma hatlamas mértékben megapad a fekete arany kifejezés valósággá fog válni.

2021. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!