Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltottak, ti most mentek...

Oltottak, ti most mentek rögtön a harmadik oltásért vagy vártok még pár hónapot, bíztok benne hogy 2 oltás egy évig elég?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Megyek/már el is mentem oltakozni.
Várok egyelőre. Majd ha kötelező lesz, csak akkor oltakozom megint.
Átestem a víruson az oltás óta, egyelőre nem oltakozom.
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Soha nem megyek még az elsőért sem.
2021. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%

"Soha nem megyek még az elsőért sem."


Ezzel én is így vagyok és mindet letöltendőre ítélném aki egyet beadat magának. Minimum három évre.

2021. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Hát én már csak hallgatok a szakemberekre, lehet hogy rosszul teszem de ez van.
2021. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%

#1, #2: nem csodálkozok rajtatok. Még a kérdést sem sikerült felfognotok :)


Nekem amúgy még van egy kis időm a javasolt fél évig, és majd ellenanyag-szinttől teszem függővé a mikort.

2021. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
1-2,az megvan, hogy nem hozzátok szólt a kérdésem?
2021. nov. 25. 11:45
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Esedékes a harmadik, de még nem megyek, megvárom ezt a regnélküli hetet. Kórházi ismerős mondta, ha eddig nem voltam beteg, majd ott a várakozó tömegbe az leszek.
2021. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Igazából most már itt vagyunk a hullám közepén, a tavaszira én most már nem adatok rá egy újabbat, mert akkor következő tavasszal megint mehetek.



Azért valami határt kell szabni ennek is, mert a mai napig senki nem vállal felelősséget semmiért, csak tolják be az emberekbe.


A professzorok meg maguknak ellentmondva nyilatkoznak hol ezt, hol azt (kezdve ott, hogy egészséges ember ne hordjon maszkot, folytatva sokszor sokféleképp, aztán nem is olyan rég, hogy nem lesz 4. hullám, aztán a kormány hogy az oltás elég, nem kell maszk... most már mégiscsak kell maszk...)


Amelyik szakértő celebeskedik, meg beszél össze-vissza a bulvár címlapokért, meg lájkokért én ezt valamilyen formában most már szankcionálnám, mert az emberek már azért nem hisznek el semmit, mert már annyi hazugságot hallottak.

2021. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Második után fél évvel, decemberben mentem volna a harmadikért, de közben átestem a betegségen (két napig taknyos voltam, pozitív teszttel), úgyhogy majd áprilisban ráérek a harmadikkal.
2021. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem adatom be, mert én nagyon megbántam az első kettőt. Előtte semmi bajom nem volt, tök egészséges voltam, azóta meg minden nyavajám kijött. Sorra kapom el a különféle influenzákat, amit a férjem nem kap el tőlem, és egyéb más betegségeim is előjöttek ezalatt a rövid idő alatt. Persze lehet mondani, hogy csak véletlen egybeesés és biztos nem az oltástól van, de ez már túl sok véletlen, mert a kollégáim is hasonlóan vannak.
2021. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
40%

"de ez már túl sok véletlen, mert a kollégáim is hasonlóan vannak."


"Elhiszem". Főleg azért, mert valamiért az én ismerőseim közül senki sem panaszkodik ilyenekre.

2021. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!