Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai László bajtársunk,...

Toroczkai László bajtársunk, tényleg nincs oltva?

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy épelméjű ember sincs oltva.
2021. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Bajtársa a harapós lónak, annak!
2021. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem hallottam még erről nyilatkozni, de szerintem nincs. Annyi biztos, hogy azok a politikusok, akik közel vannak a tűzhöz, valójában nincsenek beoltva, mert ők tudják, hogy a vakcinák veszélyesebbek, mint a vírus.
2021. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent a fiókpárt?
2021. nov. 23. 09:20
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
@5 Amit azért tartanak, hogy legyen olyan hű csatlós, aki begyűjti a Fidesznek már túlzottan korpásra borotvált fejű nácikat meg a random alulsisakos félbolondokat.
2021. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

"Mit jelent a fiókpárt?"


A migatyánk vazullusa a fidesz.


Mindenben együtt szavaznak a fideszel a parlamentben. Torockai előadja a fidesszel szemben fogalmazza meg magát közben meg mindig a fidesz érdekeit szolgálja ki minden értelemben.


Ha egy icipicit követed a politikát folyamatosan a fidesz keze alá dolgozik.


2018-ban a Jobbik színeibe bepitizte magát a parlamentbe, aztán a fidesz érdeke volt daraboltabb legyen az ellenzék és a legnagyobb ellenzéki pártot megcsonkítva friss frakciót alakítottak, képmutató haszonleső a migatyánk.

2021. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
SZerintem elég gyakran oltják azt a gyökeret.
2021. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ők a nemoltás pártiak, hogy érthet egyet akkor a fidesel?
2021. nov. 23. 10:40
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt gondoltam "fiókpárt", de érdemes megnézni pár videóját Toroczkainak a Youtube-on, már van 100 ezer követője ott is.

Több videójában is oligarcházik meg olyan dolgokat mond a fideszről amit egyik talpnyaló sem, soha, sehol; ezért nem gondolnám, hogy fiókpárt lenne.


Érdemes megnézni minden szereplő videóit, írásait már csak azért is, hogy tudd miről beszélsz mikor vitára kerül sor. Azt vettem észre, hogy sokan csak 1-2 médiát néznek/olvasnak és az ott megjelenített infók alapján mondanak véleményt mindenről. Ezzel nem azt mondom, hogy a Mi Hazánk jó, és nézd a videóit, vagy pl. az Echo TV-s pökhendi, arrogáns ficsúrbanda mindennek a netovábbja; de érdemes azt is megnézni, hogy tudd kikkel állsz szemben.

2021. nov. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Nincs oltva, egészséges fiatalnak nem kell oltás.
2021. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!