Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok oltatlan miért veszi...

Sok oltatlan miért veszi zokon, ha be lesznek korlátozva?

Figyelt kérdés
Az ő döntésük, és ezt tiszteletben kell tartani. De ugyanakkor statisztikák állnak tendelkezésre, hogy aki oltott, az kisebb eséllyel kerül kórházba, lélegeztetőgépre, vagy hal meg. Így szerintem ha az oltatlanokat bekorlátozzuk, semmilyen jogukat nem sértjük. Ha akarják, beoltathatják magukat. Ne hasonlítsuk már az egészet a náci-korszakhoz.

2021. nov. 22. 01:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

#18 Törvény szerint valóban nincsen, de az emberi tapasztalatok mást mutatnak.


Nemrég szerettem volna egy incidens miatt elmenni a rendőrségre, de a portán kérték az oltásimat.

Mivel nincs, így nem engedtek be.


Ismerek olyan háziorvost, aki nem fogad oltatlan pácienst.


De hallottam már olyat is, hogy a mentős is kérte az oltásit az éppen földön fekvő pácienstől.

2021. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
15%
Remelem oltatlan nem fog kilepni az utcara. Unalmasak vagytok a sok neten osszeszedett kamuforrasaitokkal. Aztan ha mutetre kell mennem nem tudnak ellatni a sok oltatlan f*sz miatt mert tele van veluk a korhaz. Felelotlen, onzo, buta emberek.
2021. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Alex Fly ***** válasza:
28%

@20: azt elhiszem, hogy ilyenekkel van tele a FB, hiszen naponta tapasztalom, mennyi ökörséget képesek megosztani az emberek. De ennek semmi köze ahhoz, hogy az életveszélyes állapotban levő páciens akkor is meg fogja kapni a szükséges ellátást, ha nincs beoltva.

És ne nézzük már egymást hülyének: hogyan lophatná el bárki az egészségügyi adataidat? Minek kellene neki?

2021. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#23 Akkor mivel magyarázod, hogy még a mentő sem vitte el a földön fekvő embert, mert nem tudott oltásit felmutatni?
2021. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
38%
24- es tegyel panaszt rogzitve van a hivas ha valaki mentot hiv. Amugy meg honnan hallottad?
2021. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hívás folyamán, hanem már a helyszínen történt.
2021. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként nem egy ilyen esetet hallani, hogy nem látnak el a kórházban, kizavarnak a Rendőrségtől, nem engednek be a polgármesteri hivatalba, oltatlan gyereket hazazavarnak az iskolából, stb.
2021. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában az emberek 75%a be van oltva , Giblaltáron az emberek 100%-a mégis korlátozások lesznek. Angliában minden évben kell majd a vakcina emlékeztető oltások. Itt nem oltásellenesek vannak, hanem olyanok akik nem kérnek a vakcinából és pont. Abba kéne hagyni a gyűlölködést, és megnézni a gyógyszerlobbi áll-e mögötte.
2021. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólna a kedves kormány ha nem adózna a mocskos oltatlan gané és nem fizetne TB-t sem amiből mindenki oltasa fizetve van??Mi lenne akkor?Ha másodrendűek akkor a pénzük se kelljen ez ilyen dolog
2021. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
61%
A kórházban lévő diszkriminációról írok most. 19 éves vagyok és kiskoromban volt egy műtétem, aminek most novemberben lett volna kontrollja. Gyakorlatilag csak meg kell nézni a helyét. Fél óra várakozással együtt. Egyeztettem időpontot telefonon, majd a nővér akivel beszéltem megkérdezte a hívás végén, hogy milyen oltást kaptam. Azt válaszoltam hogy nem kaptam oltást, mert 19 éves vagyok és bízok az immunrendszeremben. Erre azt válaszolta, hogy idézem "A jelenlegi helyzet miatt, szükséges oltási igazolvány a szakrendeléseken". Válaszoltam neki, hogy előzetesen kaptam időpontot egy éve (minden évben kapok a következő évre időpontot, az előzőt 2020. novemberében kaptam, az azelőttit 2019. novemberében és így tovább..) majd közölte, hogy sajnos így nem tudnak fogadni. Aki elhiszi elhiszi aki nem, nem. Sajnos ez a demokrácia jövője.
2021. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!