Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az oltás ellenes...

Szerintetek az oltás ellenes 2-2,5 millió embert, miért akarja mindenki rávenni az oltásra? Az oltott többség (állítólag 6 millió) még sincs biztonságban?

Figyelt kérdés

Tördelem a kezem, hogy az oltott emberek ugye védettek de akkor az oltatlanok, hogyan veszélyeztetik őket?


Mégsem védettek? Akkor minek oltakozzon aki még nem oltatott? Ha olyan szuper az oltás, minek 3., 4., lassan 5.?



2021. nov. 15. 09:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%
Gyógyszeripar miatt, azt erőltetik minél több vakcina fogyjon, ezért vették meg a kormányokat is.
2021. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%
Mert azt akkarják életed végigoltasd magad bár nem tudom mi köszöm a kronikus beteg emberekhez.Gyenge a mája a sok alkoholtol vagy a tüdeje cigitöl.De eleve itt sok az elhizot is mert nem jut minöségi kajához.De tuti az én felelöségem nem az adot emberé.Vagy multiké amik tele nyomnak mindent tartositoszerel.De most már a világ vége is mert környezet szenyezö vagyok.Mert gyalok járok dolgozni a kocsibol meg értetlenül néznek hogy, 5 percet merek sétálni.
2021. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes, hogy a 22- es nem arra reagált, hogy a hazai eü. szégyen és nem büszkélkednék vele, hanem, hogy mi igaz fordítva?


Kedves 16, 22- es! Az állításod igaz csak fordítva! Oltottakkal van tele a kórház! A híresebbek ki is írják de szuper az orvosok szerint ha nem kaptam volna meg a 2-3 oltást most rosszabb helyzetben lennék! Oltasson ám mindenki! Pl.: Zsugoragyú Kósa lopinger!


Erre csak az tudom mondani ha öreganyámnak pöcse lett volna, ö lett volna nagyapám!

2021. nov. 15. 14:27
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

1. Kórházban dolgozok, bele tudok nézni a COVID osztályon kezeltek adataiba. A többség oltatlan, akkor is, ha te nem hiszed el.


2. A magyar eü szégyen, de nem az én hibámból az, úghogy nem fogom magamra venni. Én ebben a helyzetben is igyekszem a lehető legjobban ellátni a betegeket, nincs miért szégyellnem magam. Aki szégyellheti magát, az a kormány, aki 11 éve rohasztja az egészségügyet. Meg az oltatlanok, akik képtelenek a többi ember érdekét is szem előtt tartani.

2021. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Az első állításodat országosan kéne ismerni, illetve ha nálatok ez a valós adat azt elfogadom de máshol tudom, hogy más! A másikat állításod is elfogadom, nem gondolom, hogy pont téged kéne okolni bármilyért is, hisz nem ismerlek! Azért írtam, hogy tisztelet a kivételnek! Köszi a válaszaid, jót vitáztunk de nem reagálnék tovább, mert nyilván nem tudsz meggyőzni valamiről és én sem téged! A válaszodat ha írsz persze elolvasom! Szia! Legyen szép napod!
2021. nov. 15. 14:44
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
23 Te örült vagy itt a legalacsonyabak a bérek az eu-ban és a média mást se mond milyen jól élünt.Majd akkor ilyen adatokat el hiszek amiket le hoznak.Orbán azt is mondta mi vagyunk europa motorja a termelésünk is 0 a jo any......Most is minderöl dumáltok csak at infláciorol nem.A nem válto ovodás tesvéredel együtt.
2021. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%
Csak egy kérdés kérdező, te oltva vagy?
2021. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
97%
Mindig az a magyarázat, hogy az oltatlanok terjesztik a vírust. Miért, az oltottak nem? Ismerősök között van olyan, aki oltottan hazavitte a vírust a munkahelyéről. Elkapta tőle az oltatlan párja. Ebben az esetben az oltatlan van rosszabbul (de nem mindig van így), viszont a lényeg, hogy oltott oltottól is elkapja, nem kell hozzá egy oltatlan közvetítése. Akkor miért erőltetik annyira. Mindenkinek egyéni felelőssége, hogy kéri-e az oltást.
2021. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az oltásmániás immuntagadóknak jó oltakozást (Cilimama idézet), nekünk meg az égiek adják, hogy véget érjen ez a 100-holdas pagonyban játszódó micimackó pestis!
2021. nov. 18. 09:10
 30/31 anonim ***** válasza:
94%

Gibraltárban 118% oltott, mégsincs vége a covid hisztinek. Csak egymás ellen fordítják az embereket miközben a politikusok a markukba röhögnek. Sosem lesz vége. Fejbe kell lőni minden felelős politikust.


[link]

2021. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!