Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az oltás ellenes...

Szerintetek az oltás ellenes 2-2,5 millió embert, miért akarja mindenki rávenni az oltásra? Az oltott többség (állítólag 6 millió) még sincs biztonságban?

Figyelt kérdés

Tördelem a kezem, hogy az oltott emberek ugye védettek de akkor az oltatlanok, hogyan veszélyeztetik őket?


Mégsem védettek? Akkor minek oltakozzon aki még nem oltatott? Ha olyan szuper az oltás, minek 3., 4., lassan 5.?



2021. nov. 15. 09:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Elnézést kedves 10-es de Pócs Alfréd ortopéd orvos nem tud szívet operálni és a nőgyógyászat sem tartozik a profiljába ha jól tudom! Ettől függetlenül érdekes felvetés, hogy autót pl. tud e szerelni! Lehet, hogy tud!
2021. nov. 15. 09:56
 12/31 anonim ***** válasza:
37%
Megvettek egy rakat vakcinát, csak el kell használni. Amúgy meg simán vallási szinten fogják már rá dolgokat az emberek, tényleg aki oltott mehet ahova akar, ott a kártyája vagy mit kapnak, akkor nem tudom mit aggódnak ezen.
2021. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
44%
Gyógyszermaffia kierőszakolja minél több oltás fogyjon, erről szól az egész a pénzről. Ezért a kormányok segítségével erőszakolja ránk. Megvették a kormányokat.
2021. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%

"Elnézést kedves 10-es de Pócs Alfréd ortopéd orvos nem tud szívet operálni és a nőgyógyászat sem tartozik a profiljába ha jól tudom! Ettől függetlenül érdekes felvetés, hogy autót pl. tud e szerelni! Lehet, hogy tud!"


Pontosan tudom, hogy Pócs Alfréd ORTOPÉD orvos. Nem is kétlem, hogy a szakterületén kiváló orvos, bár nem ismerem. Ezért a kérdésem. Hogy ha szívműtétre nem hívná valaki, akkor miért az ő szava a szent virológiai kérdésben, miért nem a virológusé? Csak furcsa. Azt persze megértem, hogy lehetnek ismeretei, ugyanakkor érdekes módon én olyantól, aki az orvoslásnak vagy a biológiának a vírusokkal foglalkozó ágaihoz van köze, én még nem hallottam olyat, hogy ne oltassuk be magunkat.

2021. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Azért, hogy ne maradjon kontrollcsoport (ahogy a Pfizer klinikai kísérlet résztvevői közül is gyorsan beoltották a placebo csoport majdnem összes tagját, ezzel lehetetlenné téve a hosszú távú hatások megfigyelését). Továbbá, ha a túlnyomó többség be lesz oltva, kisebb lesz az ellenállás, ha az oltatlanokra nézve egyre durvább szankciókat vezetnek be.
2021. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

Mit nem lehet azon megérteni, hogy az oltott nem attól fél, hogy elkapja a vírust? Komolyan, ez az egyetlen debil érve van az oltáselleneseknek, pedig már harmincezerszer el lett magyarázva, hogy mi a probléma.


1. A védőoltás egyrészt nem 100%-os hatékonyságú (ahogy egyébként egyik oltás sem az), plusz vannak olyan emberek, akik az életkoruk vagy eü állapotuk miatt nem oltható. Őket csak és kizárólag az védi meg, ha a környezetük oltott.


2. Kimutatták, hogy kisebb átoltottság esetén nagyobb a mutációs ráta, magyarul ha mindenki be lenne oltva, jó eséllyel nem lenne delta meg fenetudja milyen variáns.


3. A kórházba kerülő betegek (igen, van köztük pár oltott is, de jórészt oltatlanok!) lefoglalják az egészségügyi kapacitást, és így az, akinek más baja van, nem jut megfelelő ellátáshoz.

Kórházban dolgozom. Tavaly leálltak az elektív műtétek, marha kellemetlen ám mindenkinek azt mondani, hogy tessék tűrni a baját, majd egyszer meg lesz operálva, csak nem tudjuk mikor. Épp hogy nagy nehezen újraindultak, megint le lettek állítva.

Több ezer ember nem jut olyan ellátáshoz, ami bár nem életlentő, de az életminőségét jelentősen javítaná.

2021. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
50%
16! Értik ők ezt, csak hisztiznek, meg attól hiszik magukat valakinek, hogy dacolnak a "ménsztríímebirkákkal" közben nem veszik észre, hogy ők a legnagyobb birkák, mert nem képesek gondolkodni.
2021. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
31%
Ja. De persze aztán ők vannak legjobban vérig sértődve, mikor közlöd vele, hogy nem tudod megoperálni a fájós térdét vagy a szükehályogját, mert nem sürgős és nincs rá kapacitás. Ilyenkor jön a "DEÉNFIZETEMATÉBÉT".
2021. nov. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os! 3. "A kórházba kerülő betegek (igen, van köztük pár oltott is, de jórészt oltatlanok!) lefoglalják az egészségügyi kapacitást, és így az, akinek más baja van, nem jut megfelelő ellátáshoz."


- Ez igaz csak fordítva! Akinek meg baja van az lehet jobban teszi ha magánklinikára kerül vagy be sem megy! És én lassan már azzal sem dicsekednék, hogy kórházban dolgozok, mert tisztelet a kivételnek az egész magyar egészségügy egy szégyen!

2021. nov. 15. 10:48
 20/31 anonim ***** válasza:
16%

"Ez igaz, csak fordítva"


Mi igaz fordítva?

2021. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!