Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az oltás ellenes...

Szerintetek az oltás ellenes 2-2,5 millió embert, miért akarja mindenki rávenni az oltásra? Az oltott többség (állítólag 6 millió) még sincs biztonságban?

Figyelt kérdés

Tördelem a kezem, hogy az oltott emberek ugye védettek de akkor az oltatlanok, hogyan veszélyeztetik őket?


Mégsem védettek? Akkor minek oltakozzon aki még nem oltatott? Ha olyan szuper az oltás, minek 3., 4., lassan 5.?



2021. nov. 15. 09:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%

Tudomány, remélem érted a szót. Okos, hosszú ideig tanult emberek megállapították, hogy csakis így lehet vége a járványnak. Az oltatlanoknak nem okoskodniuk kellene, hanem elmenni beoltatni magukat.

Neked sem okoskodnod kellene, mert láthatólag nem megy.

2021. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%

Megint egy ostoba valaki, aki olyat kérdez, miröl fogalma sincs:

Az oltottak olyan szempontból védettek, hogy a fertözés náluk enyhébben zajlik le, de ettöl még megkaphatják a vírust, meg tovább is tudják adni.

Ha mindenki be lenne oltva, akkor egyre kevesebb lenne, aki fertöz, mert az oltottakban emelkedik az ellenanyag mennyisége.

2021. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk azért, hogy végre ne kelljen ez a baszott lezárás meg maszkozás. Mert úgyse fogják abbahyagni, amíg nem lesz meg a megfelelő mennyiségű oltott. Én sem azért oltattam magam mert jujj, de nagyon félek, alapból nem érdekel az egész, de sose lesz máshogy vége. Én meg szeretnék már végre egy k***a nyugodt évet.
2021. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen trollkérdéseket nem lehetne töröltetni?


Most értitek, régebben nekiálltam magyarázni a valószínűségeket, az oltások hatásosságát, a társadalmi felelősségvállalást, az egészségügy működését, stb. de már nem, minek, az ilyen mint a kérdező csak provokálni akar.

2021. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nem provokálok! Érdekel a véleményed! Kérlek szépen magyarázd el a valószínűségeket, társadalmi felelősségvállalást, az egészségügy működését, stb.-t! Nagyon kiváncsi vagyok de most komolyan! Nyitott vagyok és befogadó a jó dolgokra!
2021. nov. 15. 09:43
 6/31 anonim ***** válasza:
56%

“ Tördelem a kezem, hogy az oltott emberek ugye védettek de akkor az oltatlanok, hogyan veszélyeztetik őket?”


Úgy, hogy például miattuk nincs normális egészségügyi ellátás. A műtéteket már megint felfüggesztették, mert kell az orvos a covidosokhoz.

2021. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
1# Tudomány, remélem érted a szót. Okos, hosszú ideig tanult emberek megállapították...kezpzeld vannak megbecsült elismert orvosok akik mindemelett egész életük munkáját, az egész presztízsüket kockaztatják hogy kiálljanak a hazugsággal szemben. Pl dr Pócs Alfréd ajánlom figyelmedbe Rusvaival való beszélgetését
2021. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Látod kérdező, ebből tudjuk, hogy provokálsz.
2021. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Oltástálib mint hastag vs. "Nyitott vagyok és befogadó a jó dolgokra!" 🤣🤣
2021. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
#7: hát ja. Vagy csak idősebb korukra elment az eszük. Sajnos gyakran megesik. Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy hívnád-e őt autószereléshez. Vagy esetleg végezhetné-e a szívműtétedet? Esetleg vinnéd-e az asszonyt hozzá nőgyógyászati vizsgálatra?
2021. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!