Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazából mi az ami jobb lesz...

Igazából mi az ami jobb lesz egy átlagpolgárnak ha Magyarországon az Összefogás fogja irányítani az országot?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
az hogy orbán korrupt maffiaszervezete eltakarodik
2021. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Tehát semmi.
2021. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Páldául nem a kormány által készíttetett tankönyvekből kell tanuljon a gyereked, hanem szabad tankönyvválasztás lenne. Régen pl. a mozaikos tankönyvek nagyon jó színvonalú oktatást biztosítottak, mára ezeket kiüldözték az országból és csak a fos ofi-s tankönyvek maradtak, amikből sokkalnehezebb tanulni. Mellesleg a kormány egy kis propagandát is csempészett a történelemkönyvekbe, de ez részletkérdés. Már ezért az egyért is megérné kormányt váltani, de ha nagyon érdekel akkor utánanézhetsz az ellenzéki összefogás programjának és saját magad el tudod dönteni hogy neked mi lenne jobb, vagy mi lenne a rosszabb
2021. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

3.


Azért a tankönyvkiadással óvatosan.

Én nem "nemzeti" tankönyvekből tanultam pl nyelvet, de ezekben is volt nem kicsi liberális propaganda.


Jobb, ha az állam felügyeli a tankönyveket.Egyszerűbb saját intézményt működtetni a készítésükre, mint minden más kiadótól származót felülvizsgálni egyesével.

2021. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Semmi... azon röhögtem, hogy még Puzsér is azt mondja, hogy lehet, hogy sokkal rosszabb lesz egy MakiZaj kormány (amit Gyurcsány rángat madzagon) mint egy fidesz kormány, de meg kell adni az embereknek azt az élményt, hogy leválthatják a fideszt. Schiffer meg is mondta, hogy ő kb. semmit sem tud az O1G-koalíció terveiről, így nem is tudja őket támogatni, és inkább a kutyákra szavaz mint ezekre.
2021. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem sok szimpi van az összefogás programjában.

Többkulcsos szja nem.

Rezsiárak nem.

Menekültek talán.

Buz.k talán.

2021. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi.
2021. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Már csak ha nem ezek a kisztitkárokból kikapaszkodott tekintélyelvű autokrata rosszfej múmiák vezetnék az országot és határoznák meg a politikai közbeszédet, szerintem sokkal jobb hely lenne ez az ország.
2021. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
#1: Nem ez volt a kérdés, drágaságom! Ha az összefogás irányítja az országot, az csak akkor lehetséges, ha "orbán korrupt maffiaszervezete eltakarodik". Tehát, mit fog csinálni az új kormány ezután? Rezsicsökkentés eltörlése? Adóemelés? CSOK-megszüntetése? 25 év alattiak SZJA-mentességének eltörlése? 13. havi nyugdíj újbóli elvétele? Határkerítés lebontása? Migránsok befogadása? Szép tervek! Legalább nem lazsálnak, hanem cselekszenek, ugye? :)
2021. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az átlag polgárnak abszolút semmi, maximum többet fizethet a rezsiért. Vállalkozóknál viszont lehetnek érdemi változások bár a programjukból őket valahogy teljesen kihagyták
2021. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!