Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesként melyiket választa...

Fideszesként melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Szavaznék az előválasztáson, Dobrevre
Nem szavaznék az előválasztáson, csak majd tavasszal a Fideszre
21 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
A Yaris nem döglött meg, és minden választ jelentek ami nem ide való😘
2021. okt. 13. 09:13
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Fidesz szavazóként nem látom értelmét az előválasztással foglalkozni, úgyis mindenhol lesz fideszes jelölt. Gyakorlatilag mindegy, ki van a másik oldalon.
2021. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Mi fideszesek nem részt veszünk az előválasztásban, hanem nézzük az előadást és szórakozunk rajta.
2021. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
5- igaz😀😀😀 akkor nem foglalkozom ezzel. Majd tavasszal szavazok a Fideszre
2021. okt. 13. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Az a helyzet, hogy sok ellenzéki szavazó állandóan itt a Fidesz szavazók esetleges " heckelésével" foglalkozik...

Én sok Fidesz szavazót ismerek, eddig egy sem szavazott az előválasztáson...

Szóval az ellenzéki szavazók inkább foglalkozzanak a saját katyvaszukkal...

2021. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annuska, gyere vissza a PEC-be 😀😀
2021. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Én viszont konkrétan sok fideszes szavazót láttam szavazni. Nagyon nem egyformák, és nyilván nem mindegyiket lehet észre venni.

A hozzáállás vegyes. Sok átkozódó, sőt (sikertelenül) rendbontani szándékozó is volt a sátrak előtt. Egyikükkel megpróbáltam beszélgetni, sikertelenül. Meg se hallotta, amit mondtam. De ezen nem érdemes kiakadni.

Értem hölgyem, hogy kíváncsi vagy, de fölösleges, meg nem fogsz tudni semmit. Ahogy én is sok fideszessel próbálkoztam, a motivációt próbáltam kideríteni. Volt okos és buta, volt minden, csak eredmény nem. Semmit sem tudtam meg, pedig nagyon érdekelne. Pusztán elvi alapon. Ha így jobb, tudománys szempontból.

2021. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!