Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetne olyan ellenzéki...

Lehetne olyan ellenzéki miniszterelnök jelölt aki miatt inkább a Fideszt választanád vagy nem mennél el szavazni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Ha Dobrev lesz, akkor inkább otthon maradok.
Ha Dobrev lesz, akkor a Fideszre szavazok.
Dobrev is megfelel nekem.
Ha Karácsony lesz, akkor inkább otthon maradok.
Ha Karácsony lesz, akkor a Fideszre szavazok.
Karácsony is megfelel nekem.
Ha Márki-Zay Péter lesz, akkor inkább otthon maradok.
Ha Márki-Zay Péter lesz, akkor a Fideszre szavazok.
Márki-Zay Péter is megfelel nekem.
Eleve nem terveztem az ellenzéki összefogásra szavazni.
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Minket fideszeseket (100 ember) a környéken kirendeltek Dobrevre szavazni, mert a bizonytalanok nem fognak rá voksolni, így biztos a Fidesz-győzelem.
2021. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Aha, persze, 1-es.
2021. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Fiatalként számomra olyan mindegy hogy melyik ellenzéki fog nyerni, ugyanis az nem kifogás számomra hogy alkalmatlanok, orbán és a csapata persze az volt első perctől, semmit nem csináltak amit a mindennapokban megérezne az ember.

Szóval ennyi elpocsékolt év után, kíváncsi vagyok egy új miniszterelnök első 4, de inkább 8 évére.


Ha olyan jó lenne egy kormányzás lenne itt is, mint egyes országokban, akkor értelemszerűen meg lennék elégedve és nem látnám értelmét hogy más kerüljön előtérbe.

2021. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy vödör szarra szívesebben szavazok mint orbánra!
2021. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 12:44

Tudnál mondani egy ilyen országot ahol szerinted rendes vezetés van és az emberek érzik/látják a nagy fejlődést ami végbe megy?

2021. okt. 3. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
#3 Persze neked fiatalként még mindegyik új.
2021. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mi köze az életkorának ehhez? Orbán már a harmadik ciklusát tölti és a negyedikre készül, vannak ahol maximum 2 ciklusig maradhat valaki, utána mindenképpen leváltják. Ennyi időn bárki jönne, az új lenne, semmi köze ennek ahhoz, hogy ki hány éves. Még ha minden fasza lenne, akkor is ideje lenne már mást választani.
2021. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van nekem is sorrendem, de bármelyikre el fogok menni szavazni a három közül.
2021. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!