Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-támogatók, mivel magyarázz...

MZP-támogatók, mivel magyarázzátok azt, hogy az ATV „Napló” című műsorának szavazásán DK 61:39 arányban legyőzte MZP-t?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 11:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Én meg nem néztem azt az adást, alapvetően ritkán nézek tévét, a munkám az internethez köt, otthon emiatt kevésbé vágyom arra, hogy képernyőt bámuljak, pár műsor van, ami érdekel, vagy háttérzajnak hallgatom takarítás közben, de ha néztem volna, akkor sem fizetek SMS-t ezért. Nyilván azok SMS-eztek többen, akik valamiért Dobrevre szavaznak. Nekem amúgy nincs bajom Dobrevvel, ha ő nyer, mögé állok be, ha MZP, akkor pedig mögé, erről szól az összefogás.
2021. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Indeden meg Márki-Zay nyert fölényesen tata

[link]

2021. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
A fiatalok nem néznek tv-t
2021. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az ATV nézői körében ez még nem is olyan rossz arány, főleg hogy 0-24ben MZP-t szidják a műsorokban :) Nekem ez bizakodásra adott okot
2021. okt. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
27%

Őszintén úgy gondolom, Péter politikája bár a médiának köszönhetően eljut mindenhová, de hatása csak a pesti értelmiségen belül van. Pesten ezt úgy divat mondani: a Nagykörúton belül téma, egyébként sehol máshol.

Klára úgy tudta megfogni az embereket Pesten és vidéken egyaránt, ahogy az elmúlt 11-12 évben csak nagyon kevés ellenzéki politikus, talán senki sem ilyen szinten. Ez a fő különbség, de igen, egy korábbi hozzászólóval is egyetértek aki az index-el példálózott: nem mindegy, milyen fórumon nézelődsz. Atv-t többségében tényleg baloldali, mszp-s és dk-s érzelműek nézik /szerintem /, de ha nézelődsz kicsit itt a GYK-n, a magyar politika témakörben, 90%-ban Márki-Zay Peti az Isten, és Dobrev Klári maga a hétfejű sárkány akit ki kell iktatni... szóval én nagyon szoros meccsnek érzem, nekem inkább Klára a szimpibb de olyan 53-47% arányban azt érzem, Márki fog nyerni. Ez a megérzésem, meglátjuk jövő héten, mi lesz

2021. okt. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki használ manapság SMS szavazást, te jó ég.


A legkevésbé sincs jelentősége az ilyen felméréseknek, mert mindkét félnek más a fő szavazó bázisa.


TV-n az idősebb, az interneten inkább a fiatalabb korosztály van jelen. Esetleg a Facebook lehet köztes, mert azt könnyebben tudják kezelni az idősebbek is.


Elég csak megnézni youtubeon Fanmademaker szavazását, ahol több, mint 10.000 ember szavazott és 90%-uk Márky-Zayra. Viszont ott sokan vannak azok is, akik még nem szavazhatnak.

2021. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Koszlott boomereken kívül ki: 1. néz ATV-t és 2. szavaz SMS-ben?
2021. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Internetes szavazásokon meg MZP tarol mindig. Más kör szavaz interneten és más az ATV-s SMS-szavazáson. Ha Népszava vagy Magyar Narancs olvasóit kérdeznéd, ott meg 95%-kal nyerne Dobrev.
2021. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

Az előttem lévő hozzászólók zömével egyet tudok érteni. VISZONT - Az én nagyim például 100% hogy fideszes lenne, ha nem lennék mellette. Ő mindig TV2-t néz, pedig tudja, hogy az is egy fidesz-bérenc csatorna. De ő azért is csak azt nézi, mert azt szokta meg, és már nem akar váltani. Sajnos itt kezdődnek a problémák. A magyar nyugdíjas korosztály zöme mindent lenyel, ezért a médián keresztül (TV, facebook) nagyon könnyen befolyásolhatók, és könnyen mozgósíthatók a fidesz (vagy a DK) számára. A fiatalok nagyobb része viszont - szerencsére ezt a propagandát nem nyeli le, ezért nekünk kell változást hozni, a változás kulcsa pedig számunkra egyértelműen MZP. Ahogy MZP is mondta, nekünk unokáknak kell (és már eddig is kellett volna) befolyásolnunk a saját szeretteinket, és nem ennek az undorító kormánynak, akik kemény agymosást végeztek el szegényeken...


Hajrá MZP!

2021. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen szavazások nem mérvadók, majd az előválasztás után dől el minden
2021. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!