Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a rezsiárakat a...

Árokpart kérdése:

Most, hogy a rezsiárakat a Fidesz garantáltan alacsonyan tudja tartani szerencsére, így remélhetőleg újra nyer jövőre ugye?

Figyelt kérdés
Szerintem most már ez nem is kérdéses, mert akárhogyan is, de a hibák ellenére is ezek alapján mindenképpen maradjon inkább a Fidesz. Egyetértesz vele?
2021. okt. 6. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Árokpart, legalább vagy annyira hülye, hogy a többi fideszestől eltérően kiírd a neved, és így már a kérdés olvasása nélkül is előre tudja mindenki, hogy milyen retardált agymenésre számíthat.
2021. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sokba kerûl az országnak hogy ilyen alacsonyak a rezsiárak, ezt meg kell szüntetni, egyértelmű.
2021. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12-es Hogyne itt vidéken meg fagyjunk meg. Az egész ország elszegényedne ha megemelnék az energia árakat. Ha ezt megtennék na akkor nem tüncikézés lenne azt hiszem hanem valódi ellenállás olyan 2006-hoz hasonló. Egyébként 2006 ősze főleg amiatt szólt akkorát és azért is tettek fel mindent az emberek egy lapra, hogy hátha lemond a kormány és lehet végre normálisan élni.
2021. okt. 6. 20:06
 14/18 anonim ***** válasza:
Márky-Zay Péter és szakértői kormánya fogja megnyerni a jövő évi választást! 💙
2021. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vidéken?? Ejt rá a fidesz, miből fizetem ki a fűtésem. Amit hoztak 2010 körül 120 ezerért fát, most 350-ért kapom meg. Jól megtámogat tényleg. 2006-tal kapcsolatban meg úgy látszik igen csak félre informáltak. Engem is próbáltak, de azért annak jobban hiszek, amit személyesen láttam.
2021. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a hülyeséget! Szemellenzős birkák dőlnek csak be ennek a dumának. Az lehet hogy a rezsiárak alacsonyak, csakhogy azon kívül a megélhetés költségei igen dúrván felmentek. Menj már be a boltba, hogy milyen árak vannak! Vagy ott a benzinár, ami mostanában hetente drágul. Ja hogy ezekkel nem szokás kampányolni.
2021. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem kampányol az ellenzék azzal hogy ha ők lesznek hatalmon alacsonyabb lesz a benzinár.
2021. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert nem lesz alacsonyabb akkor sem, sajnos.😥😥😥
2021. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!