Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a rezsiárakat a...

Árokpart kérdése:

Most, hogy a rezsiárakat a Fidesz garantáltan alacsonyan tudja tartani szerencsére, így remélhetőleg újra nyer jövőre ugye?

Figyelt kérdés
Szerintem most már ez nem is kérdéses, mert akárhogyan is, de a hibák ellenére is ezek alapján mindenképpen maradjon inkább a Fidesz. Egyetértesz vele?
2021. okt. 6. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem fognak nyerni , az ki van zárva.
2021. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Az oltások erőltetése és az elszámoltatás miatt.
2021. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nyerni fog a Fidesz!!
2021. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Az embereknek fontosabba sajtó ês a szólásszabadság mint a rezsiárak.
2021. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Jogállamra vágyik mindenki.👍
2021. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
A piaci rezsiárak sem rossz dolog azt a pénzt amit most erre fordít a kormány lehet másra költeni, fontosabb dolgokra.
2021. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es Persze fontosabb az nem baj ha megfagyunk és választani kell, hogy eszünk vagy fűtünk. Köszönöm szépen de inkább élni szeretnék. A sajtószabadságról meg az internet és közösségi oldalak világában beszélni is kár. Semmi és senki nincsen korlátozva.
2021. okt. 6. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a magyarok hülyék, volt olyan kormányunk ami másfélszeres növekedést tudott felmutatni a többi V4-es országhoz képest mégis leváltották, volt olyan kormányunk akik alatt a harmadát nem tudtuk a V4-es országok növekedésének és újraválasztották, szóval bármi megeshet.


Nekem az a bajom, hogy az ellenzéki mindent megígér, így amiket mondanak amiatt nem lehet rájuk szavazni, mert az tuti államcsőd és ők se gondolják komolyan, vagyis fogalmunk sincs mit akarnak csinálni. Amit meg 2010 előtt teljesítettek amiatt meg pláne nem érdemes rájuk szavazni így meg marad a Fidesz, mert ott legalább tudom mire lehet számítani.

2021. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
6-os Ne költse jó ez így ahogyan van.
2021. okt. 6. 20:00
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 19:58

Most mennyit fordít erre az állam? Komolyan kérdezem, mert te vagy tudsz valamit amit én nem, vagy nagyon tévúton jársz.

2021. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!