Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már tuti biztos, hogy...

Most már tuti biztos, hogy MZP lép vissza?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Visszalép a visszalépéstől.
2021. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
99% biztos vagyok benne.
2021. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Semmi sem biztos ameddig ki nem jelentik és le nem írják.
2021. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű de nem tudom mire jó ez a csiki-csuki.. Már kellene kezdeni a kampányt a második körre, illetve a visszalépőnek meggyőzni a szavazóit.. Így csak időt veszítenek és bizonytalanságot generálnak, ami mind a Klárinak kedvez..
2021. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez két dolog. Itt nagy a tét, és minden esetet végig kell tárgyalni, leírni. Félreértések elkerülésére, a szerződéseket nem bizalmatlanságból írják, hanem azért, mert tudják, az emberi agy feledékeny. És nagyon kellemetlen arról vitázni napszámra, hogy de szerintem így volt, de nem, mert szerintem úgy. Az írás világos.

Arról van szó, hogy ebben és mindenütt, előbb van egy elvi megállapodás, majd kell idő, míg ezek részleteit végigbeszélik, leírják. Ilyen bonyolult kérdésbe ki a fene tudja, a beszélgetés során, kinek mi jut még eszébe.

Szóval MZP visszalépése már régen elhangzott virágnyelven. Aztán jött az egyezkedés, mára lényegében néhány kevésbé fontos részlet van még hátra. Technikailag eldőlt, lehet eszerint készülni. sokkal fontosabb már, hogy meg tudják-e valósítani az ezzel kapcsolatos várakozásokat. Anélkül lényegtelenné válik.

2021. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!