Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszalép végül is Márki Zay...

Visszalép végül is Márki Zay Karácsony javára??

Figyelt kérdés

Kissé ellentmondó cikkeket olvastam az utóbbi egy napban.

Én Márkira szavaztam, de Karácsony, főleg a tegnapi megszólalásával nekem màr nem opció.Dobrev eleve nem is volt az.

MOST akkor választhatunk, hogy Gyurcsány felesége, vagy Gyurcsány embere???



2021. okt. 4. 09:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Vegyetek YouTube Prémiumot, mert simán átmossa az agyatokat a Fidesz ezzel a primitív Gyurcsány kampánnyal.
2021. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11# te sem érted, nincs szó Fideszes agymosásról, engem az különben sem hatna meg. Arról van szó, hogy azt reméltem, gondolom még sokan mások is, hogy Jakab, DE leginkább Márki Zay ott lesz a második körben.

Ennyi. Mit csináljak,ha a többi jelölt nem szimpatikus?? Ahhoz semmi köze a Fidesznek! Ezt fogd fel.

Márkira szavaztam volna, a többire nem szeretnék. Ennyi!

2021. okt. 4. 09:34
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Látszólag.
2021. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
#12: Jakab egy proli. Egy anti-miniszterelnök. Te tényleg el tudod képzelni, hogy más ország vezetőivel tárgyal?
2021. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
#5 Ha Gyurcsány tanult volna a hibáiból és segíteni akarná az új kormányt, akkor már régen visszavonult volna.
2021. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Azt mondod nincs szó fideszes agymosásról miközben az új fidesz kampányt mondod vissza, hogy Karácsony Gyurcsány embere. Pontosan mire is alapozod ezt az állításod, ha nem a szimpla propaganda befolyása miatt gondolod így.
2021. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem lényeg, hogy ki lesz a miniszterelnök, a lényeg, hogy Orbán leváltsuk. A lehető legtöbb embernek kell elmennie az ellenzékre szavazni, mert muszáj lenne 2/3-ot szerezni, hogy az alkotmányt semmissé lehessen nyilvánítani. Ezt kell megcélozni, és ehhez rengeteg ember kell. Még az is kevés lenne, ha csak azok mennének el, akik a tandemes indulás belengetése előtt mentek volna el. Mindenkit meg kell mozgatni, hogy elegen legyünk, túl kell biztosítani, hogy ne egy hajszálon múljon a kormányváltás.

Ennél jobban nem hagyhatjuk tönkre vágni az országot. Bárki jobb, mint Orbán. Csak dacból, sértődöttségből nem dobhatjuk oda az ország jövőjét.

2021. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17. Felejtsd el, nemhogy kétharmados, még sima ellenzéki győzelem sem várható jelen állapot szerint. A választók többsége ugyan valószínűleg szívesen leváltaná Orbánt, de igen kevesen vagytok, akik leváltanák őt *bárkire*. És ez a lényeg. Nem szeretnénk egy olyat választani helyette, akiről nem tudjuk elhinni, hogy jobb lenne. Pár elfogult véleményt leszámítva itt semmiféle kormányváltó hangulat nem érződik egyébként, nincs általános elégedetlenség. Ja, hogy a baloldal azt harsogja, hogy ez már a vég, hogy ez tragédia? Tőlük ezt szoktuk meg, ezt halljuk 12 éve, nemsoká jön az államcsőd, kiürül az államkassza, mostmáraztán tényleg nem marad egy deka demokrácia és jogállamiság sem. Olyanok, mint a farkast kiáltó fiú...


És tudod, talán ha azt látnám, hogy már nem ugyanaz a banda próbálna visszakapaszkodni a hatalomba, akik 2010 előtt "bizonyítottak". De még véletlenül sincs változás. Pont ott akarják folytatni, ahol 2009-ben abbahagyták, ami után kétharmaddal zavartuk el őket. És baromira nem tartunk ott most sem, hogy visszasírjuk őket.

2021. okt. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most úgy tűnik nem sikerült megállapodniuk. Így nem lép vissza egyikük sem.
2021. okt. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!