Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Visszalép végül is Márki Zay...

Visszalép végül is Márki Zay Karácsony javára??

Figyelt kérdés

Kissé ellentmondó cikkeket olvastam az utóbbi egy napban.

Én Márkira szavaztam, de Karácsony, főleg a tegnapi megszólalásával nekem màr nem opció.Dobrev eleve nem is volt az.

MOST akkor választhatunk, hogy Gyurcsány felesége, vagy Gyurcsány embere???



2021. okt. 4. 09:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Aha, ez sajnos már biztos.
2021. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Egész évben Karácsony lesz.🌲
2021. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Remélem nem, inkább fordítva lenne jó.
2021. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

"MOST akkor választhatunk, hogy Gyurcsány felesége, vagy Gyurcsány embere???"


Az komoly, hogy az ellenzékiek is benyalják a Fidesz propagandát.

2021. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell Gyurcsánozni, tanult a hibáiból és most már csak segítséget fog nyújtani az új kormánynak.
2021. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Aki Gyurcsányozik az a Fidesz szekerét tolja.
2021. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4# nézd, az hogy ellenzéki szavazóként én Márki Zayt tartom a legalkalmasabb miniszterelnök jelöltnek, a többieket nem igazán ( esetleg még Jakab lett volna...), azzal semmilyen Fidesz propagandát nem nyaltam be! Az, ahogy Karacsonyék kigolyózták Márkit nem szimpatikus, sőt, én, és jó néhány ismerősöm szavazatát elvesztette az ellenzék.

Ez szerintem nem jó!

2021. okt. 4. 09:22
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
#5-6. Srácok, ti toljátok ezzel a retard szöveggel Fideszt, de mint a qrvaélet. Ha keményen dolgoztok, még a kétharmadot is összehozzátok nekik. Vagy akár abba is hagyhatjátok, rajtatok áll...
2021. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy nem nyaltad. A Fidesz dumája ez a Gyurcsány embere hülyeség. Amúgy sem Karácsony golyózta ki MZP-t, hanem együtt golyózzák ki Dobrevet. Azért MZP bőven kevesebb szavazatot kapott.
2021. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ő látta egyedül helyesen, fiatalokra van szükség az őskomcsi háttér nélkül, akikkel talán magunk mögött lehet hagyni a rendszerváltást.

Mivel azonban Gyurcsány miatt lehetséges egyáltalán az egész összefogás, ezért vagy szétesik az egész, vagy hagyják őket irányítani.

A Jobbikos kártya már régen bukott, amikor az első szakadásuk bekövetkezett és kiléptek a pártból Gyurcsány miatt 2018-ban.

Csak a taktikázás maradt.

[link]

2021. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!