Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dobrevet miért támogatja...

Dobrevet miért támogatja ennyi nyugdíjas?

Figyelt kérdés
Felmentem az oldalára, kirakta, hogy Szombathelyen volt. Az egyik képen egy hatalmas nyugdíjas tömeg volt, fiatalokat alig lehetett látni.

2021. szept. 26. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

A DK mindig is nyugdíjas tagozat volt. Ők gyurcsány-hívők.


Mindegy mit mond mindegy mit csinál, ők Gyurcsány szolgálatában állnak

2021. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanennyi nyugdíjast találsz a Fidesz-oldalon is, Orbánnál.

Nincs benne semmi csoda: az egyik felük verőlegény volt, a másik féltéren meg akik elszenvedték a veréseket.

2021. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Ezt én se értem, tekintve hogy ő vett el rengeteg nyugdíjat, amit egyébként a Fidesz most visszaad. Valószínűleg azért lehet mert ők kommunisták az előző rendszerben voltak fiatalok, őket ma meg a DK testesíti meg
2021. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Kik támogassák?a fiatalok senkit nem támogatnak tehát a középkorúak és az idősek teszik ki a szavazótábort mindenhol.
2021. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

A 90es években az MSZP-SZDSZ kormány megpendítette, hogy nem is volt olyan átkos az a 40 év és rehabilitálni fogják Kádárt.


Mindkét állítás hazugság de az akkori 50 év feletti korosztály azóta sem tud erről lejönni és a baloldal feltétlen híve lett.

Aztán amikor a 2006-os TV vitában Gyurcsány megverte a mcskos Orbánt akkor ő lett nekik az isten és feltétel nélküli szolgái azóta is.


Más értelmes ember amúgy nem szavaz Gyurcsókra

2021. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Miért, a békemeneten kiket látsz? A nyugdíjas ráér mindkét oldalon. Hármas, a fidesz is elvett sok nyugdíjat, a nyugdíj számítás változtatásával. Ja és semmit nem ad vissza. Az jelentene visszaadást, ha a nyugdíjba építené be és nem ilyen választási mézesmadzagot huzigálna a nyugdíjasok előtt. Ráadásul mind ezt hitelből. Amit te is és majd mindenki nyöghet.
2021. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Célzott face hírdetésekkel bombázzák azokat a nyugdíjasokat, akikről feltételezik, hogy DK szimpatizánsok. A DK az egyedüli ellenzéki párt, akinek konkrét listája van a szavazóiról.
2021. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6/

A 13. havi Gyurcsánynál se volt beépítve a nyugdíjba.

2021. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig sok nyugdíjas emlékszik jó szívvel Apró Antalra. Ezért.
2021. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ahogy láttam lehet csak Pesten,mert ott viszont ha a Feri ment,akkor nagyon sok volt a fiatal.
2021. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!