Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A meleglobbi aktivistái miért...

A meleglobbi aktivistái miért veszik automatikusnak, hogy a meleg párok bármilyen gyereket örökbefogadnának?

Figyelt kérdés
Mindig azzal próbálnak érvelni a melegek házasságának lehetősége és a számukra is biztosított örökbefogadás mellett, hogy az embereknek csak a fehér újszülött egészséges gyerek kell, és a melegek jól örökbefogadnál a tízéves fogyatékos cigányt is, az pedig örülne is neki, mert két apu jobb, mint egy sem.
2021. szept. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Fogadjanak csak örökbe, ha elakarják cs*szni az életüket egy kis hálátlan parazita kedvéért.
2021. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elhangzott így? Általában én csak azt hallom, hogy szeretnének a melegek örökbe fogadni, mert még mindig jobb két apu, vagy két anyu, mint az állami intézet.


Egyébként a minap azon gondolkodtam, amikor valahogy belefutottam Budaházy Edda és annak a meleg Youtuber Zsoltnak a Pesti Srácokos vitájába, hogy vajon hány olyan család lehet ahol valamilyen okból két nő vagy két férfi neveli a gyereket, most függetlenül attól, hogy nem melegek, hanem mondjuk nagymama és anyuka, vagy nagypapa és apuka, mert a másik szülő elhunyt vagy elváltak. Azok a gyerekek nem lesznek utána defektesek?

2021. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg magyarul, kérdező. Mit jelent az, hogy "miért veszik automatikusnak"?


A melegek azért érvelnek az örökbefogadás lehetősége mellett, mert nagyjából 6-8-szor annyi gyerek van állami gondozásban, mint ahányat egy évben örökbefogadnak, vagy akár nevelőszülőhöz tudnak kerülni.


[link]


Jól mutatja a mélymagyarok értékrendjét, hogy milyen magasról tesznek a szerencsétlen gyerekek sorsára, csak a csúnya b.zikat lehessen egrecíroztatni.

2021. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem írtam le mi az összefüggés a fogyatékos gyerekek, meg a "még mindig jobb két apu, mint az állami gondozás" között, mert elég nyilvánvalónak tartottam, de mégsem értettétek meg.

Az örökbefogadó szülők így is éveket várnak, hogy gyerekhez jussanak, mert a nagy többség egészséges fehér újszülöttet szeretne. Amely gyerekek nem felelnek meg ennek, többségében állami gondozásban maradnak.

Miért gondolja bárki, hogy ha meleg párok is örökbefogadhatnának, akkor szignifikánsan csökkenne az állami gondozásban maradó gyerekek száma?

Hiába meleg valaki, akkor sem akar tízéves cigánygyereket örökbefogadni.

2021. szept. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!