Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Jobbikkal, miért...

Mi a baj a Jobbikkal, miért féltek tőle?

Figyelt kérdés
Egyáltalán végig olvasta valaki a programjukat,vagy csak a mások által hallott rágalmazást fröcsögi tovább,ahelyett,hogy tájékozódna???
2010. aug. 31. 21:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%

"felvilágosultnak hiszed magad, csak mert másik birkanyájat követsz"


Azért "hiszem" magam felvilágosultnak, mert az én világnézetem a tudományon alapszik, nempedig az idealizmuson, és saját megfigyeléseimből arra következtetek, hogy "Nyugaton" határozottam jobb az életszínvonal, mint "Keleten" és nem leszek csak azért "hűséges" a "Kelethez" mert "onnan származom."

2010. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%

Ja és a másik: Tegyük fel, hogy azért ilyen jó az életszínvonal "Nyugaton" mert ott "zsidók uralkodnak.


Ha ez valóban így van, és a "zsidó uralom" miatt van olyan jó életszínvonal, az nem azt jelenti, hogy talán tisztelnünk, nempedig utálnunk kéne a zsidókat, hiszen remek életszínvonalú országokat tudtak kovácsolni?

2010. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

És miből gondolod, hogy ami nyugaton működik, az itt is fog? Magyarországnak teljesen mások az adottságai, mint Franciaországnak, Nagy Britanniának, vagy épp az egyesült államoknak. Ami ott működött, talán itt teljes csőd volna. Nekünk olyasmire van szükségünk, ami itt működik. A kelet nagy piac. Jól meg lehetne belőle élni, de ahhoz termelni kell, nem a nyugati termékeket fogyasztani.

Egyáltalán miért érdekel mi történik itt? Úgyis menni készülsz?

2010. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%

Én nem félek a Jobbikkal, el is olvastam a programjukat, ahogy a többi induló pártét is.

Nem tetszett. Nem lehet megvalósítani és nem tudom elképzelni, hogy ők ezzel ne lennének tisztában. Az egész program olyan, mintha egy tizenöt éves gyerek csinálta volna. Kiemel pár dolgot, de az összefüggéseket nem látja, tagadja, hogy vannak. De minek is magyarázom, akinek ez kell, az szeresse őket. Erről szól a demokrácia.

2010. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

"Egyáltalán végig olvasta valaki a programjukat,"

Más a program és a valóság!

Ha én most beleírom a programomba, hogy holnaptól Horthy feltámad, akkor sem fog feltámadni!

2010. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
30%
"az Amerika imádatod pedig már-már gusztustalan. Költözz oda." hehe a krurc.info már megtette :D
2010. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
6%

00:53

LOL, ezen felröhögtem. Magas labda. (Y):)

2010. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
3%
És a jobbikosok olvasták már a kétfejű kutyapárt programját? Mert az a legjobb!
2010. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
8%

Ez speciel elég gáz:

[link]


ugyanez máshogy:

[link]


Ez csak szerintem fasiszta megoldás?

2010. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az csak szerintem baj, ha nem csinálnak a cigánykérdéssel semmit, csak a segélyeket növelik?
2010. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!