Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Jobbikkal, miért...

Mi a baj a Jobbikkal, miért féltek tőle?

Figyelt kérdés
Egyáltalán végig olvasta valaki a programjukat,vagy csak a mások által hallott rágalmazást fröcsögi tovább,ahelyett,hogy tájékozódna???
2010. aug. 31. 21:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

22:21


A Gárda nem rossz. A Gárda értünk van,nem ellenünk. Rengeteg véradást szerveztek,segítettek az árvíz károsultakon,helyi szinten szemétszedő napokat,sok mindent... A Gárdát sajnos kevesen ismerik csak igazán,s rengeteg a tévhit velük kapcsolatban...

2010. aug. 31. 22:30
 12/32 anonim ***** válasza:
34%

kb. nyolcmillió ugyanilyen kérdés van feltéve ezen az oldalon, meséld már el neked miért kellett a feltenned a nyolcmillió egyediket? nem volt elég érthető? vagy ennyire unatkozol? vagy ennyire le vagy még ragadva ennél a témánál?

én imádom a garnélarákot minden formában, leszarom más miért nem szereti és kóstolta e már. a lényeg, hogy én szeretem.

Mit vagy te mással elfoglalva? legyél jobbikos, örülj neki, legyél boldog és kész.

2010. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
40%
Engem jobban érdekel, hogy hol van a 46%-os.
2010. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
49%
Én nem félek a Jobbiktól, egyszerűen csak szánalmasnak tartom a politikájukat XXI. századi szemmel.
2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%

" Én nem félek a Jobbiktól, egyszerűen csak szánalmasnak tartom a politikájukat XXI. századi szemmel.

"


így van hajrá mszp hajrá Hagyó Miki... Free Cuslág :D (googlézd ki hogy kell helyesen írni a nevét)

gyurcsány nem hazudott csak füllentett :D



szerintem épp te vagy szánalmas...

2010. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
41%
Az MSZP-t is szánalmasnak tartom, mert azok meg nem csináltak semmit. Én főleg az LMP-vel és a Fidesszel szimpatizálok, de velük se nagyon. Igazából az USÁ-t és az ottani demokrata pártot és Obamát támogatom.
2010. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%

Hová tűnt Walter Sobchak?Vagy bumbi?Netán norbi88?

Talán rájöttek hogy senki se kíváncsi magyarellenes fröcsögéseikre?

2010. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%

Ne szídd Waltert, norbi-t meg bumbi-t.


Alighanem a legfelvilágosultabb tagjai az oldalnak, akik nem követik a bégető birkanyájat és nem zsidóznak le minden nekik nem tetsző személyt úton-útfélen, illetve racionális megoldásokat és forrásokat tudnak felmutatni az ország problémáira, nem az "anglo-zsidó világkormány"-nak nevezett kitalált Loch Ness-i szörnyet, mint ahogy itt az emberek nagyrésze teszi...

2010. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%

46%

Látom megjöttél. Egyébként nem biztos, hogy hiszel nekem, de ugyan úgy fröcsögsz, mint azok, akiket kritizálsz, csak a másik oldalról, Obama még talán rosszabb, mint Bush volt, és felvilágosultnak hiszed magad, csak mert másik birkanyájat követsz, az Amerika imádatod pedig már-már gusztustalan. Költözz oda.

2010. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

"Költözz oda."


Tervezem, hogy oda fogok, remélem, hogy 3-4 éven belül valóra válhat.

2010. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!