Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnt fel, hogy az...

Csak nekem tűnt fel, hogy az ellenzéknek nincsenek válaszai a globális kihívásokra?

Figyelt kérdés

Annyi a válaszuk, hogy

-elszámoltatjuk a mcskosOrbánt

-bevezetjük az eurót

-csatlakozunk az európai ügyészséghez

-besorolunk az Európai Egyesült Államokba


A mocskos Orbánt elszámoltatják, de annyi lesz, mert az egész világ kormányzatai a hozzá lojális cégeknek adják az állami megrendelések egy jelentős részét Észak-Koreától az USA-ig mindenhol.Lehet hogy tolvajok, de akkor a világ összes kormánya tolvaj.


A többi meg édes kevés válasz a globális kihívásokra. Legalábbis Magyarország számára nagyon rossz válasz


2021. szept. 22. 19:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
11%

Látjátok, erről van szó...

A 10-esben írtakra senki nem tud válaszolni.

Az ellenzék a FIDESZ leváltásán kívül még nem tudja mit akar.

Ilyen körülmények zsákbamacskát vesz, aki rájuk szavaz.

2021. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
2021. okt. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
#11 Dehogynem. Visszaállítani a fékek és ellensúlyok rendszerét, kiegyensúlyozott tájékoztatást a közmédiában stb. Esküszöm, ha csak ezt a kettőt valósítják meg, nekem máris megérte rájuk szavazni.
2021. okt. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#13


Te fényevő vagy hogy ezzel jól fogsz lakni?

2021. okt. 9. 09:39
 15/28 anonim ***** válasza:
4%
12: az ebben az ellenzéki programban szereplők jó része a kormányprogramnak is része, sőt, zajlik a megvalósításuk.
2021. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nógrádi Györgygyel leülni vitázni... Kérdező, vannak még ilyen jó vicceid? :D
2021. okt. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
10: figyelj, az elmúlt 10 évben olyan szinten polarizálódott a magyar társadalom, és olyan szintű lopások, sikkasztások, meggazdagodások történtek megmagyarázatlanul, hogy a legtöbb jóhiszemű magyart ezt igen is feldühíti. Legyen megbüntetve, akit meg kell büntetni. Gyurcsányt is beleértve akár. Legyen egy normális, kegyensúlyozott média, olyan köztévé, ahol nem csak a Fidesz propagandája hallható, hanem az ellenzék is fel tud szólalni. Erre 4 évente van lehetőségük 5 percre. Szerintem nincs olyan EU-s ország, ahol ilyesmi megtörténhet. Plusz van elég szakértő a kormányban, bízom benne, hogy meg tudják majd válaszolni az összes felmerülő kérdést. A Fidesz ezzel szemben csak a propagandára használja a médiát, olyan dolgokat állít be tényként, amik nem igazak, de legalább össze tudják vele ugrasztani a népet. A magyar embereknek pedig nem a konkrét tényekre fáj a foguk, hanem olyan slagvortokra, mint Soros/GyurcsányKarácsony/rezsicsökkentés/migráns/elszámoltatás/bebörtönzés, stb. stb.
2021. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#14 annál nagyobb bűnt keveset tudok elképzelni, minthogy valaki azért építi le a demokráciát, és próbálja kirántani az országot az unióból, hogy ne lehessen felelősségre vonni az általa kiépített bűnszervezetet. Úgy néz ki, hogy a kenyeremet így is úgy is meg fogom tudni keresni, vagyis a válaszom: bizony, én már ennyivel is jól laknék. #13 voltam.
2021. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ha a demokrácia azt eredményezi, hogy egy migránsnak módja van engem megfélemlíteni, bántalmazni az utcán, mert aránytalanul enyhe, vagy semmilyen büntetést nem kap ezért, vagy elbocsátanak a munkahelyemről, mert (kulturáltan) hangot adok azon véleményemnek, hogy házasságot csak férfi és nő között tudok elképzelni, nos, akkor inkább nem kérek a demokráciából. Utóbbi különösen furcsa, hiszen elvileg a demokrácia része a szabad véleménynyilvánítás is.


A fő kérdés pedig, a globális kihívások: az egyik legnagyobb manapság az illegális migráció. Milyen válasza van erre az ellenzéknek, vagy az általuk sztárolt Európai Uniónak? Semmilyen. Az EU működésképtelen. Semmit nem tud megoldani. A járvánnyal is mit kezdett: semmit. Meg sem próbálta.

Nem látom, hogy bármire is válaszuk lenne.

2021. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"A járvánnyal is mit kezdett: semmit. "


Bezzeg Magyarország a 30000 halottal, itt nagyon jól ment a járványkezelés.

A rohadt EU megbeszerzett egy csomó olyan oltást, amelynek felmérték a hatásosságát, ellentétben a kínaival.


Egyébként mit kellett volna kezdenie szerinted? "Meg sem próbálta." - Ezt honnan veszed? erről valami forrás?

2021. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!