Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Márki-Zay Péter bekerül a...

Ha Márki-Zay Péter bekerül a TOP3-ba, lehet esélye megnyerni az előválasztást?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Megnyeri! :)
2021. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen.
2021. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Attól is függ, hogy kik nem kerülnek be. FeGyőr szavazói valószínűleg többségében MZP-hez mennek át. De Pl. Dobrev szavazói meg tippre inkább Karácsonyhoz.


Ha pl. FeGyőr és MZP jutna be Klárika ellen, akkor két viszonylag hasonló tábor megoszlana, s nevető harmadik lehetne Gyurcsány neje.

2021. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ kivel, mert ha Jakab is bekerül meg valamelyik balos jelölt akkor szerintem semmi esélye nem lenne.

Ellenben ha mondjuk Kari Geri meg Klárika mellett kerülne be akkor akár lehetne az is, hogy Fegyőr és Jakab szimpatizánsaival együtt már jó tudna lenni.


Ugyanakkor szerintem lesznek annyira gyávák a Jobbiknál, Momentumnál is hogy nem állnak be senki mögé se.

2021. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Az én szavazatomat megkapta, nagyon reménykedem hogy sikerül neki. Csak ne Dobrev vagy Fekete nyerjen, a többi nem számít.
2021. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én ezt egyszerűen nem értem. Annyira egyértelmű, hogy Dobrev nyeri, ez előre le van már játszva. (sajnos).
2021. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

TOP 3-ból már bármi megeshet, onnan bárkinek van esélye nyerni. Fekete Győr szinte biztos hogy utolsó lesz, az a kérdés, hogy a maradék 4 közül ki lesz az, aki kiszorul. És természetesen ahogy előttem is írták, ettől is nagyban függ, hogy ki nyeri a végén.

Márki Zay említette hogy Karácsonnyal van olyan jó a viszonyuk, hogy szívesen visszalépnének egymás javára. Ha ez így van, és mindketten bekerülnek a top 3-ba, szerintem az egyikük visszalép a másikat támogatva, Dobrev ellen. Ez azért is lenne jó, mert nagy az átfedés kettejük szavazótábora között, tehát a Karácsonyt támogatók szívesebben szavaznak át Márki Zayra mint Dobrevre és Márki Zay szavazói is jobban támogatnák Karácsonyt, mint Dobrevet.

Én ennek látom a legnagyobb esélyét, mert Karácsonynak és Dobrevnek nagy a szavazótábora, szinte biztos hogy övék lesz az első kettő hely. Jakab pedig hiába népszerű a vidékiek körében, egyszerűen nem lesz kapacitásuk elég szavazót mozgósítani. Márki Zaynak Jakabot kell legyőznie, ha ez sikerül, Karácsonnyal kell megegyeznie, és ha az is sikerül, akkor nyerhet.

2021. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy egyszer megosztott a DK egy ilyen állást,statisztikát valamikor,és ott nagyon csodálkoztam,hogy útolsók között volt a Márki-Zay,de most úgy kell gondolkodni,hogy olyan nyerjen,aki majd az Orbánt is leveri pl Karácsonynak biztos nem sikerülne,de Dobrevben is kételkedem,mert sok hím nem akarna nőt,de még lehet a nők között is van ilyen,úgyhogy szerintem neki sem sikerülne,így emiatt örülnék én a Márki-nak,de még nem szavaztam. A FeGyőr is kétes,a Momentumról alkotott vélemény szerintem nagyon megosztó,meg bizonytalan is,de a Jakabnak meg már rossz híre lett,úgyhogy ő amiatt nem lenne jó.
2021. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Jakab dobrev biztos benne lesznek

Ha nem karacsony a 3. akkor mzp

Akkor mzpnek lehet meg eselye

2021. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!