Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz még távoktatás a tanév...

Lesz még távoktatás a tanév folyamán?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Ha lenne, akkor éreznénk az előszelét már most.


Nem engednék meg, hogy maszk nélkül 500an 2-4 órát át legyenek egy előadóban csak óránként 5 perc ajtó nyitással.


Szerintem ha megjelenik a kötelező maszk viselés onnantól kb 1 hónap mire talán online oktatás lesz.

2021. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne népszerű döntés, a választások előtt ezért nem valószínű, hogy meglépnék. Egyébként nem is kellene: egészséges fiatalokra nem veszélyes ez a vírus, 12 év fölött pedig bárki (most már) bármivel oltathatja magát.
2021. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ha megjelenik a kötelező maszk viselés onnantól kb 1 hónap mire talán online oktatás lesz."


Sajnos ez egyre több iskolában megjelenik... Az én városomban például a hat iskolából (eddig) háromban.

2021. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Muszáj bevezetni. Be kell zárni az iskolát
2021. szept. 18. 20:54
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

#14


Nekem az előző tanévben távoktatás volt (estire jártam), megvolt az előnye, de a hátránya is.


Most viszont nem fog előfordulni, hogy bezárják az iskolát az ideig tanévben. Akkor azért zárták be, mert nem volt vakcina. Manapság Magyarországon van elegendő vakcina, aminek a terjesztését a Fidesz kormány támogatja.


Sulibezárás akkor lenne, ha a koronavírusnak egy olyan mutációja terjedne el, ami a mostani vakcinákra immúnis lenne. Esetleg jönne egy tök új vírus.


A Fidesznek nincs oka arra, hogy bezárja az iskolákat.

2021. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Bánom már, hogy nem iratkoztam át levelezőre.


Alig várom hogy véget érjen ez a tanév és akkor végre vége

2021. szept. 18. 23:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Gimnazista vagy egyetemista vagy?
2021. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyetemista
2021. szept. 18. 23:36
 19/19 anonim ***** válasza:

"Sulibezárás akkor lenne, ha a koronavírusnak egy olyan mutációja terjedne el, ami a mostani vakcinákra immúnis lenne. Esetleg jönne egy tök új vírus."

Ezt majd akkor fogják meglépni, ha már végképp nem tudnak több vakcinát eladni.

2021. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!