Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire valószínű, hogy...

Miért ennyire valószínű, hogy lesz távoktatás?

Figyelt kérdés
Sokak már biztosra veszik, hogy lesz. Viszont jelenleg korlátozások tekintetében mi szabad ország vagyunk. Akkor miért ennyire valószínű, hogy idővel online oktatás lesz újra?

2021. aug. 24. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Növekszik a fertözöttek száma.


Az egyetemeken nem probléma.Nyugaton évek óta bevett dolog a távegyetemi metódus.

2021. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Még egy ideig biztosan nem. Talán október- november táján.
2021. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

semmivel nincsen nagyobb valószínűsége, mint annak, hogy nem lesz online oktatás. Vagy lesz vagy nem lesz, ennél többet most senki nem tud.

Ugyanannyian mondják, hogy nem lesz online oktatás, mint az ellenkezőjét, de a legtöbben szimplán felismerik a valóságot, hogy ezt most még senki nem tudhatja.

2021. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és az egyetemi távoktatásra gondolok. Konkrétan a BME re, mert oda járok. Akkor valószínűsíthetem, hogy november fele vagy október vége fele újra jön az online időszak?
2021. aug. 24. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolatra nem lehet válaszolni.

Írd le rendesen amit kérdezni akarsz!

2021. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemen szerintem nem ördögtől való. Sokan úgy járnak fel vidékről, miért ne lehetne online előadásokat tartani? Nyilván a gyakorlati képzés az más, de akár járványtól függetlenül az online előadások sokkal hatékonyabbak lennének. Hangsúlyozom, szigorúan a felsőoktatásról beszélek, a kisiskolásoknak még kell a jelenlét, mert nem figyelnek különben.
2021. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Nekem levelezőn lesz most a félévem és reménykedem abban hogy marad az online oktatás a nagyobbik részén, mert nekem mindig utaznom kell hozzá arra az egy napra az ország másik végébe. Ott lehet hogy online lesznek az előadások, de a gyakorlati foglalkozások szerintem maradnak élőben.
2021. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Így lenne jó. Én is levelezőn végeztem a másoddiplomámat, szombatonként hajnal 5-kor keltem, és este 10-re értem haza, hogy fel tudjak menni Pestre az előadásokra. Online sokkal észszerűbb lett volna, de örültem volna neki!
2021. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!