Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ősszel lesz újra távoktatás...

Ősszel lesz újra távoktatás vagy már nem valószínű? Főleg egyetemekre gondolok.

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha nem kéne megint felköltözni Pestre, jól elvoltam itthon.

2021. aug. 16. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem lesz.

Egyre több hír érkezik más európai országból,hogy lesznek korlátozások.


De, a magyar politika most is későn fog reagálni.Aztán majd megy a hiszti,hogy sok a fertőzött.

2021. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Fixen.

De majd csak október végétől.

Lesz 1-2 fontosabb esemény, amit meg kell tartani. Pápa 12-én jön, 19-ig itt lesz egy nagyobb kongresszus szóval addig fixen nyitva lesz minden.

Hogy utána mi lesz, nem tudja senki de eddig ismert a forgatókönyv.

2021. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem megpróbálják húzni amíg lehet.

Az a baj hogy sokan nem akarják az oltást, lehet hogy miattuk majd borul minden.

2021. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Fiam ki van borulva, ha nem járhat be az egyetemre.
2021. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Be kell járni ha ideig tuti. Szóval ha az a kérdés, hogy keress-e albit, akkor igen, keress.
2021. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

#3.Kis tudnivaló:

Kollégiumhoz kötelező az oltás.

Közösségi rendezvényekhez kötelező az oltás.(GT, évnyitó)

A nagyobb előadások szinte 100%-ig online lesznek, a labor lesz csak megtartva illetve egyéb gyakorlati órák.

Szóval szerintem az egyetemistákra rá van kényszerítve, sok választás nincs ezen a téren.

A világstatisztika viszont azt mondja hogy, ahol magas az átoltottság ott a delta szépen terjed. Szóval itt inkább az a kérdés hogy aki be van oltva(és termelt antitesztet)az megússza-e komoly szövődmények nélkül.

Amennyiben igen, maradhat minden ugyan úgy ahogy eddig. Kis létszámban, kicsit korlátozva de működik minden.

2021. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elég nagy szívás lesz, hogy ki kell vennem az albérletet a semmire.. Pont mint tavaly.
2021. aug. 16. 19:44
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Kollégiumi felvételinél nem kértek oltási igazolványt.

2021. aug. 16. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Ott nem, de majd beköltözésnél igen.
2021. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Felvették az embereket a kollégiumba és ha beköltözésnél kiderül, hogy nincs oltási igazolvány és kirakják őket?

Megüresedik pár hely és lehet bekerülök. De addigra már úgyis ki kell venni az albérletet, szóval tökmindegy

2021. aug. 16. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!