Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már arra konkrét példa,...

Volt már arra konkrét példa, hogy Karácsony Gergely hazudott?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Az semmi, de volt olyan, hogy tényleg igazat mondott??🤔🤣
2021. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%
Orbán vajon mondott valaha is igazat? Ki hazudik többször? Kinek lehet jobban hinni? Orbán kb. csak akkor nem hazudik, amikor ételt rendel a pincértől... más kérdés, hogy szerencsésnek mondhatja magát, ha egyáltalán kifizetné a kaja árát Orbán.
2021. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
12/ legutóbb mikor hazudott OV konkrétan éa miben?
2021. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

#4 Íme egy válaszoló, aki hazudik, hogy a másik hazudik. :D


1. "Puzsérnak megígérte a Sétáló Budapestet"


Karácsony tudtommal nem ígérte meg Puzsérnak a Sétáló Budapest programot. Volt saját programja, és kb. csak annyit mondott azzal kapcsolatosan, hogy nagyon nagy átfedés van.


2. "Azzal kampányoltak, hogy nincs elég CT a városba, és hogy minden kerületre vesznek 1-2 CT-t"

Sehol sem ígért olyat, hogy minden kerületnek vesznek 1-2 CT-t. Azt ígérte, hogy addig nem lesz stadionépítés, amíg nem lesz minden kerületben CT.


3. "A PM azzal kampányolt Tarlós ellen, hogy törölközőbe öltözve próbálták felhívni a klímaberendezések hiányára az emberek figyelmét, ezzel pedig meg is ígérték, hogy lesz klíma a metrókban (azóta sincs)."

Na ez az első igaz állításod, más kérdés, hogy az ügy folyamatban van. [link]


4. "2018 előtt azt ígérte, hogy nem fog indulni a választáson, aztán csak elindult."

Én csak olyasmire emlékszem, hogy nem tervez, nem akar (gyenge szövegértésűek kedvéért: 2008-ban jelen idő, tehát 2008-ban úgy áll hozzá) változtak a dolgok.


"Később megígérte, hogy nem fog elindulni Tarlós ellen,"

Hol tett ilyen ígéretet? Forrás?


:D

2021. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

#13


Én az ilyesmit nem tartom darabra számon, de amikor volt az őcsényi cirkusz, akkor pl. a tv nyilvánossága előtt elismerte, hogy rengeteget hazudoztak a migránsokról sok-sok milliárdot elköltve a dologra.

2021. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#13 Mit mondott legutóbb? :D Na azt. Őszintén szólva nem érdemel annyi figyelmet, hogy minden beszédét meghallgassam, elolvassam.
2021. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy igazat mond-e vagy hazudik, de ertelmeset meg hallottam tole.
2021. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nézz vissza pár évet!
2021. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Orbánnál? szerintem elég az utolsó beszédet is. Olcsón felszámítom neked: 1500 nettó órabérért hallgatok/nézek Orbánt, de nem személyesen! Nem leszek biodíszlete egy gyűlésén se, akármennyit fizetne érte bárki is.
2021. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

#13 itt van néhány hazugsága Orbánnak. Persze ennél jóval több volt, csak hát nem annyira értékes ő, hogy igyuk minden szavát, főleg, ha kb. kígyóméreg. Mossa az arra érdemesek agyát a hazugságaival.


[link]

2021. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!